Koniec výhovorkám v piatich kapitolách

Po príchode z práce padáte unavený do kresla, takmer sa ani nestíhate vyzuť z topánok. Kto by mal ešte chuť a náladu ísť cvičiť? Obľúbené klišé sa pokúsime nabúrať. V piatich bodoch vám ukážeme, že aktívny a zdravý životný štýl je väčšmi otázkou vnútorného nastavenia, „chcenia“ ako nedostatku času, peňazí a motivácie.

0
189

1Kapitola

Hľadajte na internete

Znie to jednoducho a logicky. Napriek tomu radšej browsujete a chatujete na Facebooku? Skúste zabrúsiť napríklad na stránky chudnutie­‑ako.sk alebo Posilka.tv. Na tej prvej nájdete stručnú diagnostiku a návody na zmenu životného štýlu podľa vyrátaného BMI (Body Mass Index). Na druhom webe spolu s odborníkmi v oblasti výživy, tréningu, motivácie ako aj technologickými poradcami môžete prísť „na chuť“ individualizovaným aplikáciám. Stránku navštevujú tisícky ľudí, ktorí si na diaľku zostavujú svoj tréningový a výživový harmonogram. Univerzálna rada na odhalenie kvalitných a naozaj nápomocných stránok žiaľ neexistuje, tak ako neexistujú univerzálny tréningový a výživový program pre všetkých.

Cena: browsovanie 0 € (Ak sedíte v kaviarni s wi­‑fi, tak si zarátajte útratu za kávu alebo minerálku.), Posilka.tv – 15 € (30 dní) až 120 € (ročne)

Späť