7 TOP aplikácií, ktoré vám pomôžu pamätať na zdravý životný štýl

Vstúpili ste si počas leta do svedomia, chcete natrvalo zmeniť stravovacie návyky a pridať k tomu aj pohyb? Alebo ste už na tom začali pracovať a dospeli ste k názoru, že sami to nedokážete? Predstavujeme vám pár aplikácií, ktoré vám pomôžu pamätať na zdravý životný štýl.

0

Zdravý životný štýl nie je len o športovaní, ale aj o dodržiavaní pitného režimu a iných činnostiach, ktoré nám napomáhajú či už zdravo sa stravovať, alebo sa aj hýbať. Nie každý má takú pevnú vôľu, aby skutočne dodržiaval všetky pravidlá, ktoré si na začiatku predurčil. Tým, čo už začali, zase chýba pravidelnosť a dôslednosť. Vďaka dnešným moderným aplikáciám v smartfóne si môžete dopomôcť k vysnívanej postave. Ukážu vám, ako správne cvičiť, dodržiavať pitný režim, pripraviť si zdravé jedlá, pomôžu vám robiť si prehľadné štatistiky a zvukovými signálmi vás budú poháňať k lepším výkonom. Na nič nečakajte, vezmite si svoj smartfón a stiahnite si napríklad tieto.

1Endomondo Sports Tracker

Multišportová aplikácia pomocou vstavaného GPS v mobilom telefóne sleduje beh, cyklistiku, turistiku, lyžovanie a mnohé iné športy. Všetko dôležité nájdete na hlavnej stránke. Tam si zvolíte váš obľúbený šport aj typ tréningu (nastavenie cieľa, intervalový tréning, prekonávanie svojho doterajšieho rekordu atď.). Endomondo v sebe zahŕňa sledovanie času, vzdialenosti, rýchlosti, nadmorskej výšky, tepu, spálených kalórií a zachytáva históriu. Môžete si ju stiahnuť pre iOS, Android, Windows Phone a Blackberry. Ako jedna z mála svetoznámych aplikácií je kompletne v českom jazyku. Aplikácia si získava čoraz viac nových užívateľov aj z dôvodu jednoduchého ovládania a príjemného dizajnu. Po stiahnutí si jednoducho vytvoríte vlastný účet, do ktorého sa môžete prihlásiť nielen v mobile, ale aj na webovej stránke Endomondo.com. Taktiež po zaregistrovaní na stránkach výrobcu môžete sledovať podrobnú analýzu a súťažiť s ostatnými členmi.

Späť