Extrémne preteky Reebok Spartan Race prežívajú naďalej svoj veľký boom, a tešia sa vysokej návštevnosti, nielen pretekárov, ale aj divákov, ktorých láka sledovať prekonávanie prekážok na trati. Aj tu platí, že raz zažiť je lepšie, ako sto krát vidieť. Pre tých, ktorí si nevedia predstaviť, čo všetko musia pretekári zvládnuť, si môžu pozrieť nasledujúce video: https://www.youtube.com/watch?v=B4p944mlrS4. Možno to niektorých inšpiruje, aby sa prihlásili na ďalšie preteky, ktoré sa na Slovensku uskutočnia 15.-16. júla vo Valčianskej doline a 9. septembra na Kubínskej holi.

Reebok Spartan Race v Nitre ponúkne znova súboj najlepších pretekárov na najkratšej trati, ale aj Spartan Kids preteky a Spartan Charity. „Do Nitry sa veľmi teším, a ešte viac môj malý brat, ktorý pobeží po prvýkrát Spartan Kids,“ povedala slovenská elitná pretekárka Eszter Hortobágyiová. Tá bude najväčšou favoritkou na víťazstvo v hlavnom preteku žien.

Následne po poslednej open vlne odštartuje Spartan Charity. Výťažok zo štartovného v týchto vlnách pôjde pre Special Olympics Slovakia. Ide o hnutie, ktoré poskytuje celoročný cyklus tréningov a súťaží všetkých druhov olympijských športov pre deti a dospelých s mentálnym postihnutím.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.