Behanie pre ženy s behej.com

Táto kniha je napísaná na telo všetkým ženám, ktoré chcú začať behať alebo už behajú, a chcú sa o behaní dozvedieť niečo viac.

Behanie pre ženy

Autorka, aktívna bežkyňa a redaktorka Běhej.com spracovala široké spektrum otázok o behaní žien s ohľadom na inú telesnú stavbu, výživové požiadavky a inak rozložené zásoby podkožného tuku ako majú muži. Okrem iného sa tu tiež venuje rôznym špecifickým obdobiam a hormonálnej situácii v živote ženy – puberta, tehotenstvo, dojčenie, menopauza, behanie s kočíkom.

Behanie pre ženy

 

Nájdete tu aj praktické tipy a informácie, ktoré vám uľahčia behanie a ktoré upozornia na možné chyby a finesy behu, odporúčania na vybavenie a zaujímavé bežecké podujatia prebiehajúce v rámci celého roka. Veľa informácií vychádza priamo zo skúseností českých žien, časť knihy vznikla ako odpoveď na spontánne otázky čitateliek v čase prípravy tejto publikácie.

Nenechaj si újsť náš nový športový katalóg plný skvelých produktov.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať