Bollettieriho tenisová škola. Kniha opisuje všetky údery od podania a riternov po voleje a loby a poskytne vám najdynamickejší útočný arzenál pre vašu hru. Dozviete sa o kľúčových strategických bodoch, s ktorých pomocou rozpoznáte návyky svojho súpera a dokážete tak zaútočiť  na jeho slabiny.

Bollettieriho tenisová škola obsahuje 57 cvičení pre dvojhru a štvorhru, najúčinnejšie kondičné cvičenia a programy pre všetky herné štýly a tiež informácie o najnovšom vybavení, technológiách a mentálnom tréningu.

TIP: Běhej a hubni

Ponúka unikátnu príležitosť trénovať s majstrovským trénerom a využiť tak vo svojej hre systém, ktorý pomohol k úspechu mnohým najlepším svetovým tenistom. Knihu sprevádza online video obsah, ktorý napomáha lepšiemu pochopeniu najdôležitejších techník, ktorými sú forhend, bekhend, volej, podanie a ritern. Táto kniha je zdrojom informácií pre nadšených hráčov aj trénerov.

Autor: Bollettieri Nick

Knihu si môžete v akcii objednať : TU

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.