Bublcam – jedinečné zachytenie okamihu

Spoločnosť Bubl dokázala splniť túžby a priania všetkých športových nadšencov a vytvorila unikátnu kameru Bublcam, ktorá dokáže to, čo žiadna iná kamera pred ňou. Cieľom výskumného tímu Bubl bolo umožniť ľuďom panoramatický pohľad na svet vďaka jedinej snímke či videu.

Kamera Bublcam vytvára podobné panorámy, aké využíva aplikácia Google Street View, a je unikátna práve svojím vzhľadom. Váži len 280 gramov a zmestí sa do jednej ruky. Bez toho, aby ste sa museli hýbať, dokáže zachytiť všetko, čo sa deje okolo vás do najmenšieho detailu.

Bublcam ponúka športovcom, trénerom či fanúšikom spôsob, ako vidieť všetky uhly či mŕtve body, ktoré sa doteraz snažili márne zachytiť. Kedy predtým ste sa mohli pozerať na jeden záber zo všetkých možných uhlov, analyzovať ho a prehrávať znovu a znovu vždy z inej perspektívy? Taktiež pomáha zistiť, čo robí športovec zle, ako dokáže zlepšiť pohyb a zdokonaliť tréningový plán.

Aké je využitie Bublcam v športe?

Vedenie spoločnosti Bubl rozmýšľalo najmä nad využitím kamery počas extrémnych športov, ako sú skydiving alebo snowboarding, pretože 360-stupňová perspektíva dokáže všetkým fanúšikom priniesť nezabudnuteľný zážitok ako nikdy predtým.

Samozrejme, že si nájde uplatnenie aj v ostatných športoch, je dokonca vhodná pri potápaní. Pozeranie zápasu či olympijských hier je veľmi populárne a fanúšikovia si ho teraz môžu užiť tak, že sa cítia, ako keby stáli priamo na štadióne. Doteraz ste pri pozeraní videli len hru s občasnými prestrihmi a pohľadmi na burácajúci dav divákov. Divák má však teraz s pomocou bublcam množstvo nových možností – môže sledovať to, čo chce, či už jednotlivých hráčov na hracom poli, fanúšikov v dave, alebo akciu na športovej ploche. Fanúšik môže kontrolovať všetko, čo sa v daný moment deje – a to tu ešte nikdy nebolo.

Takmer vo všetkých športoch sa využíva opätovné prehranie záznamu, či už sa jedná o uznanie gólu v hokeji či futbale alebo zisťovanie, ktorý kôň zvíťazil na pretekoch. Práve to bude teraz oveľa jednoduchšie, presnejšie a nebudú sa vynárať otázky pochybností, či rozhodca rozhodol správne. Bublcam umožní vidieť match z každého uhla, dokonca sa budete cítiť priam súčasťou fotografie alebo videa v momente, keď boli zachytené. Je to možné aj vďaka aplikácii, ktorú si môžete stiahnuť do vášho telefónu Apple či Android.

Bublcam ponúka množstvo príležitostí na využitie. Ak ju človek čo i len raz vyskúša a zbadá, čo všetko dokáže, bude veľmi ťažké jej odolať a nekúpiť si ju. Momentálny predaj je tri kusy za hodinu, tak neváhajte a zaobstarajte si ju aj vy!

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať