Chcete pridať extra roky svojmu životu? Alebo extra život svojim rokom?

Dajte zbohom infarktom, porážkam aj ochoreniam obličiek. Žite dlhšie o 7 rokov, s najlepším fitnes centrom na Slovensku a v Čechách.

0
474

2202Dôvodov na každodenný pohyb je naozaj veľa. Lepšia pamäť a držanie tela, vyššia sebadôvera, uvoľnenie od stresu, lepší spánok, kvalitnejší sexuálny život, prísun energie, menšia náchylnosť na choroby a zvýšený pocit šťastia. Všimli ste si ten nával radosti, ktorý sa dostaví vždy po cvičení? Nie, to nie je preto, že ste docvičili, ale preto, že ste cvičili. Ak zaradíte pravidelnú aktivitu do vášho života, tento pocit vás bude sprevádzať navždy.

dsc_1231Dobre vieme, že ničnerobenie nám k zdraviu nepridá, no vedeli ste, že fyzická aktivita môže znížiť tlak a hladinu cholesterolu v tele? Stále váhate? Tak poďme ďalej. Bez pravidelného pohybu vaše telo stratí silu, výdrž aj schopnosť správne fungovať.

Aktívni ľudia žijú o 7 rokov dlhšie než tí neaktívni. Neveríš? Príď do jedného z našich fitnes centier a presvedč sa na vlastnej koži.

FIT UP je sieť najmodernejších fitness centier so šiestimi pobočkami na Slovensku a v Čechách.

Ponúkame ti najmodernejšie vybavenie, špičkové služby a najvýhodnejšie podmienky na trhu. V každom štúdiu je FITNESS ZÓNA rozdelená na Power, Kardio a Pure zónu, CROSS UP! zónu určenú na kruhový tréning a LADIES ZÓNU pre dámy.

tt54Na 1200 m2 nájdeš zariadenia značky Technogym, bar s kvalitnými športovými nápojmi, turbosoláriá svetovej značky Ergoline a služby kvalitných osobných trénerov.

Už od bezkonkurenčných 19,90 € mesačne ti ponúkame možnosť dosiahnuť svoj vytúžený cieľ, či už je ním vyzerať lepšie, alebo sa cítiť zdravšie a získať kondíciu.

Členov chceme pri dosahovaní úspechov motivovať férovými podmienkami, kvalitnou výbavou, komfortným prostredím a ochotným personálom.

Tak daj zbohom výhovorkám a privítaj svoje zdravšie JA.

 

dsc_1241-1

Viac na www.fitup.sk

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.