Csölley po 14. mieste: „Nevyšlo to tak ako sme chceli“

[one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

[pro_ad_display_adzone id=“22327″] [/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Boston – Slovenskí krasokorčuliari Federica Testová, Lukáš Csölley obsadili v súťaži tanečných párov na MS v Bostone 14. miesto. Vo voľných tancoch si v porovnaní s krátkym programom pohoršili o dve priečky. Ich výsledná známka bola 148,83 b. Titul obhájili Francúzi Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron (194,46) pred dvoma americkými pármi – Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (188,43) a Madison Chocková, Evan Bates (185,77).

„Dnes to nevyšlo tak ako sme chceli. Pokazili sme poslednú zdvíhačku a tak nás to stalo jeden element plus dve bodove zrážky, čo je všetko spolu asi 7 bodov. Samozrejme nás to mrzí, pretože vždy chceme dať maximum. Z chýb sa učíme, od rozhodcov máme veľmi pozitívne reakcie, takže sa budeme snažiť priniesť domov z Bostonu iba tie dobré spomienky.,“ zhodnotil Csölley pre FB stránku bratislavských ME 2016.

Slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová postúpila do voľných jázd v súťaži jednotlivkýň z 15. miesta. Za štvrtkový krátky program získala od rozhodcov 56,56 b. Vo finálových voľných jazdách má miestenku 24 najlepších. Na čele je Američanka Gracie Goldová so ziskom 76,43 b.

Rajičová, ktorá obsadila na januárových ME v Bratislave 12. priečku, predviedla elegantnú jazdu s jedinou chybou pri kombinácii dvoch trojitých toeloopoch v úvode predstavenia. Za svojím sezónnym maximom v krátkom programe zaostala o 0,68 b.

„S krátkym programom som veľmi spokojná. Naskákala som všetko, čo som mala. Mám veľkú radosť, lebo som mala minulý týždeň chrípku, takže som rada, že som vládala stáť na nohách. Body sú dôležité, dostala som ich podobne ako v Bratislave. Vo voľnej jazde chcem zajazdiť tak, ako sa najlepšie dá. Teraz ma čaká deň tréningu a v sobotu už budú preteky. Publikum v Bostone určite nie je také skvelé ako v Bratislave. Mala som pocit, že takmer vôbec netlieskali. Súperky na svetovom šampionáte sú veľmi silné, určite silnejšie než na ME. Pozdravujem fanúšikov na Slovensku a ďakujem za podporu,“ odkázala Rajičová prostredníctvom facebookovej stránky bratislavských ME 2016.[/fusion_text][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#efefef“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“center center“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“1px“ border_color=“#81d742″ border_style=“solid“ padding=“10px“ margin_top=“50px“ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP[/fusion_text][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

[pro_ad_display_adzone id=“22328″] [/fusion_text][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“yes“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][sharing tagline=“Zdieľaj“ tagline_color=““ title=“Csölley po 14. mieste: Nevyšlo to tak ako sme chceli“ link=“https://sjz.sk/csolley-po-14-mieste-nevyslo-to-tak-ako-sme-chceli/“ description=““ pinterest_image=“https://sjz.sk/wp-content/uploads/2016/04/World_Championships_Figure_Skating311943337803.jpg“ icons_boxed=“yes“ icons_boxed_radius=“4px“ box_colors=““ icon_colors=““ tooltip_placement=““ backgroundcolor=““ class=““ id=““][/sharing][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#d8d8d8″ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ hover_type=“none“ link=““ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=“20px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=“default“ hover_type=“none“ columns=“4″ number_posts=“4″ offset=“1″ cat_slug=“ostatne-sporty“ exclude_cats=““ thumbnail=“yes“ title=“yes“ meta=“yes“ excerpt=“yes“ excerpt_length=“20″ strip_html=“yes“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ animation_offset=““ class=““ id=““][/recent_posts][/one_full]
Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať