Curry dal do aukcie dva špeciálne páry tenisiek

Oakland - Americký basketbalista Stephen Curry z klubu NBA Golden State Warriors dal do dražby dva špeciálne páry tenisiek, aby finančne pomohol obetiam požiaru v Oaklande.

0
archív Oakland - Na archívnej snímke z 15. decembra 2016 sú tenisky basketbalistu Goldenu State Warriors Stephena Curryho v zápase zámorskej basketbalovej NBA proti New Yorku Knicks. Americký basketbalista Stephen Curry z klubu NBA Golden State Warriors dal do dražby dva špeciálne páry tenisiek, aby finančne pomohol obetiam požiaru v Oaklande. Biely pár tenisiek s názvom "Oakland Strong" mal rozohrávač Golden State počas zápasu s New York Knicks, druhý pár s podtitulom "Loď duchov" využil počas tréningu. Na teniskách boli vytlačené iniciály 36 obetí požiaru. V stredu presiahla cena za Curryho obuv na aukčnej stránke Ebay hodnotu 20-tisíc amerických dolárov. Na začiatku decembra zachvátil požiar bývalé skladisko prerobené na umelecké centrum. V prestavanom skladisku známom ako "Loď duchov" sa v čase vypuknutia požiaru konal večierok pre vyznávačov elektronickej hudby. FOTO TASR /AP
- Reklama -

Curry sa spojil s miestnym umelcom, ktorý sa postaral o dizajn obuvi. Biely pár tenisiek s názvom “Oakland Strong” mal rozohrávač Golden State počas zápasu s New York Knicks, druhý pár s podtitulom “Loď duchov” využil počas tréningu. Na teniskách boli vytlačené iniciály 36 obetí požiaru. V stredu presiahla cena za Curryho obuv na aukčnej stránke Ebay hodnotu 20-tisíc amerických dolárov.

Na začiatku decembra zachvátil požiar bývalé skladisko prerobené na umelecké centrum. V prestavanom skladisku známom ako “Loď duchov” sa v čase vypuknutia požiaru konal večierok pre vyznávačov elektronickej hudby. Informovala o tom agentúra AP.

- Reklama -