Dieta jinak (The Fast Diet)

Michael Mosley, Mimi Spencerová

Mnoho diét o sebe vyhlasuje, že sú nové a revolučné. Tentoraz však o malú revolúciu skutočne ide. Nová „diéta“ založená na pradávnom povedomí o výhodách občasného obmedzenia kalorického príjmu vlastne vôbec diétou nie je, pretože nezakazuje žiadne potraviny ani neobmedzuje každodenné množstvo stravy. Jej pravidlá autori formulovali len nedávno, napriek tomu si za krátku dobu našla desaťtisíce priaznivcov. Mnohým z nich pomohla bez úmorného hladovania zhodiť prebytočné kilogramy a nájsť nový životný štýl – radostný, aktívny, zdravý a prirodzený. Dr Michael Mosley absolvoval lekársku prax v nemocnici Royal Free Hospital v Londýne. Vytvoril mnoho vedeckých a historických dokumentov pre BBC. Získal rad ocenení, vrátane titulu „Lekár publicista roka“ udeľovaného Britskou lekárskou spoločnosťou. Mimi Spencerová je novinárka a spisovateľka. Prispieva do množstva periodík, píše aj o životnom štýle, stravovaní a móde.

Nakladatelství Pavel Dobrovský – BETA s.r.o.
Květnového vítězství 332/14 , 149 00 Praha 4, tel: 00420 272 910 733,
web: www.dobrovsky.cz,  www.knihycz.cz
Cena: 11,33 €

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať