Finále Red Bull Ultimátny hráč 2016 už tento víkend

Red Bull Ultimátny hráč má po kvalifikácii a známi sú 8 gameri, ktorí si to rozdajú vo veľkom finále už 15. a 16. októbra 2016 v Prahe. Všetci hráči, ktorí prijali výzvu majú za sebou náročný maratón v piatich herných disciplínach, ktorými boli strieľačka Counter-Strike, kartová hra Hearthstone, simulátory Red Bull Air Race 2 a Trackmania a MOBA, hra League of Legends. Turnaj vyvrcholil hrou Hearthstone, čím bola uzavretá kvalifikačná časť.

Osem gamerov sa prebojovalo do finále a nechýba medzi nimi ani minuloročný víťaz Jirka „Škuty“ Škuthan, ktorý sa tak pokúsi byť vôbec prvým človekom, ktorému by sa podarilo obhájiť titul Red Bull Ultimátneho Hráča. Škuty má však tvrdú konkurenciu – medzi jeho najväčších súperov patria Jiří „oKKo“ Trojan (ktorý minulý rok vo finále podľahol práve Škutymu) a Adam „Džokýr“ Klečka. V osmičke najlepších je aj Slovák, Adam „colenzo“ Rak, ktorý je Red Bull Ultimátnym Hráčom z roku 2014.

Erik Hakki - Portrait
Erik Hakki Junior je ambasádorom. Foto: Dan Vojtech/Red Bull Content Pool

VO FINÁLE TRETIEHO ROČNÍKA SA PREDSTAVIA

1. miesto: Jiří „Škuty“ Škuthan – 461 bodov
2. miesto: Jiří „oKKo“ Trojan – 446 bodov
3. miesto: Adam „Džokýr“ Klečka – 436 bodov
4. miesto: Jakub „Pardub“ Pardubský – 430 bodov
5. miesto: Tomáš „AntiByteV2“ Hanzlík – 422 bodov
6. miesto: Daniel „Seniks“ Ručka – 422 bodov
7. miesto: Adam „colenzo“ Rak (SVK) – 416 bodov
8. miesto: Tomáš „Harpner“ Bruštík – 415 bodov

Finále v Prahe v Kbelích sľubuje nevšednú a napínavú show, pri ktorej sa oplatí byť. Viac info o Red Bull Ultimátny hráč a lístkoch na www.redbull.sk a www.redbull.cz/hrac.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať