Gigi Hadid motivuje ženy, aby prijali svoje neúspechy a nedokonalosti v novej kampani značky Reebok

Gigi Hadid je štýlovou ikonou, milovníčkou fitnessu a trendsetterkou, ktorá sa najnovšie stala súčasťou Reebok komunity, aby inšpirovala ženy. Názov kampane, za ktorú sa postavila, je označená ako #PerfectNever. Jej cieľom je inšpirovať ženy po celom svete a dodať im silu, aby oslavovali krásu schovanú v nedokonalostiach. Chce motivovať každú z nás, aby sme sa neustále zlepšovali, čo je zároveň aj najpodstatnejším odkazom spoločnosti Reebok.

Gigi a Reebok budú spoločne vyzývať ženy, aby využívali fitness ako únik od negatívneho vplyvu okolia, a to vďaka trom princípom Reebok Delta. Tie vyzdvihujú sociálne, fyzické a mentálne výhody fitness.

Hadid ako medzinárodná supermodelka veľmi dobre vie, že je na ženy vytváraný veľký tlak, aby boli dokonalé. Žila pod neustálym drobnohľadom verejnosti a kritikov. Vďaka fitness sa jej podarilo dosiahnuť vnútorný pokoj. “Tréningy sú pre mňa viac, ako iba fyzické cvičenie. Posilňujem zároveň aj svoju psychiku. Pomáha mi to utíšiť hluk v mojej hlave. Je to to jediné, čo dokáže utíšiť moju myseľ,” prezradila Hadid. “V časoch, kedy som ešte profesionálne športovala, vždy som sa tak snažila o dokonalý výkon, že ma moji tréneri zo súťaží veľakrát stiahli. Sústredila som sa na svoje chyby, čo malo za následok iba ďalšie prešľapy a vytváralo to domino efekt. A potom som sa naučila prepnúť, sústrediť sa a začať znovu. Moje chyby a nedokonalosti sa stali mojou motiváciou.”

Vďaka tomu, že sa naučila prevziať kontrolu, Hadid zistila, že práve chyby a neúspechy jej pomohli zlepšiť sa. Naučila sa ich akceptovať a použiť ich, ako motiváciu k zlepšovaniu. Hadid teraz spolupracuje so spoločnosťou Reebok a motivuje ostatné ženy, aby prijali svoje neúspechy a nedokonalosti, a objavili tak svoju vnútornú silu, odvahu a odhodlanosť.

Corinna Werkle, generálna manažérka Training Business Unit v spoločnosti Reebok si nevie vynachváliť Gigin pozitívny vplyv na ženy a v oblasti dámskej módy: “Gigi udáva tempo v modernom štýle po celom svete. Jej schopnosť spojiť módu a fitness globálne inšpiruje ľudí. Táto módna ikona neustále posúva hranice, nebojí sa riskovať a byť iná. V spolupráci s Reebok bude Gigi motivovať ženy a vyzývať ich, aby sa naplno prejavili vďaka ich vlastnej odvahe, nebojácnemu štýlu a schopnosti vyzdvihnúť svoju vlastnú jedinečnosť.”

Spolupráca spoločnosti Reebok s Gigi Hadid predstavuje druhú fázu kampane #PerfectNever, ktorá odštartovala v júli 2016 silným videom so športovkyňou Rondou Rousey v hlavnej úlohe. Video

zachytáva Rousey v jej najprirodzenejšej a najrealistickejšej podobe, ako rúca ilúzie dokonalosti a povzbudzuje ženy, aby sa neustále zlepšovali vďaka tomu, že prijmú svoje nedostatky a poučia sa z nich. Gigi a Reebok budú v roku 2016 spolupracovať na tom, aby tento odkaz posunuli ešte ďalej.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať