Hudba pre váš tréning

[one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“center center“ border_position=“all“ border_size=“1px“ border_color=“#81d742″ border_style=“solid“ padding=“10px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]Autor: Juraj Púchlo| Foto: Play.google.com, pozn. aplikácie sú pre iOS a Android[/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Každého dokáže „nakopnúť“ iný žáner. Odporúčať iba jeden štýl hudby vám nebudeme, i keď odborníci radia, aby mala aspoň 120 bpm. Predstavíme vám užitočné aplikácie, ktoré vám ponúknu tisíce skladieb alebo prehrajú mnohoraké hudobné formáty. Slúchadlá do uší, pridať hlasitosť a pomeee!

Hudba Google Play

Od marca je pre Slovensko lokalizovaná služba, ktorá poskytuje prístup k vyše 20 miliónom piesní od najväčších svetových i slovenských interpretov a hudobných vydavateľstiev. Máte možnosť si v rámci služby uložiť až 20 000 vlastných skladieb on­‑line a mať k nim prístup zo svojich mobilných zariadení. V rámci služby Naplno môžete vytvárať interaktívne playlisty (tzv. rádiá) podľa vybranej skladby alebo interpreta. Verzia Naplno vás bude stáť 5,49 € mesačne.

logo_apple     logo_android


Spotify

Švédska služba v lokalizácii predbehla Google Play. Slovenská verzia bola spustená v decembri 2013. Rovnako ako pri Google Play máte za mesačný paušál legálny prístup k miliónom skladieb vrátane úplných noviniek. Tie si môžete vyskladať do playlistov, stiahnuť do mobilných zariadení a počúvať trebárs off­‑line. Zároveň vidíte, čo počúvajú vaši známi, ktorí sú tiež pripojení do služby. Môžete sa navzájom inšpirovať. Balík Premium je dostupný za 5,99 € mesačne.

logo_apple     logo_android


Deezer

Vďaka Telekomu je na Slovensku lokalizovaný aj francúzsky Deezer s vyše 30 miliónmi skladieb. V závislosti na rôznych programoch ju svojim zákazníkom ponúka od 0 až po 4,99 € mesačne. V najvyššej verzii je i možnosť ukladania playlistov na off­‑line počúvanie. Zároveň sa stávate členom VIP klubu, v rámci ktorého môžete počúvať nové albumy ešte skôr, ako budú dostupné pre ďalších členov služby. Verzia Premium Plus je cez spoločnosť Zoznam dostupná pre neklientov Telekomu za 5,49 € mesačne.

logo_apple     logo_android


TuneIn Radio

Nenápadná a málo známa aplikácia vám do mobilu prinesie prístup k viac ako 100 000 rozhlasovým staniciam a dvom miliónom podcastov. Vyberiete si naozaj podľa aktuálnej chuti a nálady. Vyhľadávanie funguje na základe kľúčových slov. A keď práve nebudete športovať, naladíte si okrem hudobných staníc správy, diskusie, novinky, lokálne i národné rádiá na základe geolokácie. Aplikácia je zdarma.

logo_apple     logo_android


PowerAMP player

Keďže softvérová podpora pre klasický prehrávač WinAmp už skončila, vhodné je siahnuť po alternatíve. Výhodou je, že nemusíte byť on­‑line. Výbornou voľbou je PowerAMP player, ktorý prehráva mp3, mp4, m4a, ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta a mnohé formáty playlistov. Protiváhou luxusného ekvalizéra a bohatých možností triedenia a tagovania skladieb je iba 15-dňová skúšobná verzia. Za všetky funkcionality zaplatíte 2,99 €.

logo_apple     logo_android


Shazam

Stáva sa vám, že počujete skvelú skladbu alebo vidíte videoklip, ale neviete názov interpreta ani pesničky? Pritom by ste si radi pri nej zatrénovali. Stiahnite si Shazam, ktorý dokáže i na základe vášho „pobrukovania“ alebo jednoduchého „na­‑na­‑na“ rozpoznať tisíce skladieb. Algoritmus porovná zvuk s obsiahlou databázou a ponúkne vám na prehratie celú skladbu cez Spotify alebo Deezer. Rozšírené funkcionality má a bez reklám je verzia Shazam za 4,79 €.

logo_apple     logo_android[/fusion_text][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“yes“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#dbdbdb“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=“20px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=“default“ hover_type=“none“ columns=“4″ number_posts=“4″ offset=“1″ cat_slug=“technika“ exclude_cats=““ thumbnail=“yes“ title=“yes“ meta=“yes“ excerpt=“yes“ excerpt_length=“25″ strip_html=“yes“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][/recent_posts][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“yes“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][sharing tagline=“Zdieľaj“ tagline_color=““ title=“Hudba pre váš tréning“ link=“https://sjz.sk/hudba-pre-vas-trening/“ description=““ pinterest_image=“https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/08/iStock_000068399701_XXXLarge.jpg“ icons_boxed=“yes“ icons_boxed_radius=“4px“ box_colors=““ icon_colors=““ tooltip_placement=““ backgroundcolor=““ class=““ id=““][/sharing][/one_full]
Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať