Na archívnej snímke z 13. septembra 2016 futbalista FC Barcelona Andres Iniesta sa teší po strelení gólu v zápase C-skupiny Ligy majstrov proti Celticu v Barcelone.Kapitán futbalistov FC Barcelona Andres Iniesta uvažuje nad odchodom z katalánskeho klubu. V ňom pôsobí už 16 sezón a získal s ním množstvo trofejí. Podľa informácie agentúry AP sa 33-ročný špílmacher rozhodne do 30. apríla. FOTO TASR /AP

Kapitán futbalistov FC Barcelona Andres Iniesta uvažuje nad odchodom z katalánskeho klubu. V ňom pôsobí už 16 sezón a získal s ním množstvo trofejí.

Podľa informácie agentúry AP sa 33-ročný špílmacher rozhodne do 30. apríla. “Je to rozhodnutie, ktoré najskôr odkomunikujem s klubom. Až potom sa to dozvedia ostatní. Rozhodnem sa do 30. apríla. Sú len dve možnosti.

Miroslav Štrbák: „Rozhodol som sa pre opasok FNG.“

Zostať alebo odísť,” citovala španielskeho reprezentanta agentúra po stredajšom domácom triumfe FCB 3:0 v osemfinálovej odvete Ligy majstrov 2017/2018 nad anglickým majstrom Chelsea Londýn . V nej odohral 56 minút a pomohol tak k rekordnému jedenástemu postupu Barcelony za sebou do štvrťfinále LM.

Doteraz boli slovenské štadióny čistá džungľa

Kreatívny stredopoliar vyhral v klube, ktorého je odchovancom 30 trofejí, vrátane štyroch triumfov v LM a ôsmich v La Lige. V prvom mužstve debutoval v roku 2002. S národným tímom získal titul majstra sveta (2010) a dvakrát vyhral EURO (2008 a 2012).