Na jej sociálnych sieťach nájdete množstvo fotiek a videí, ktoré zachytávajú chvíle, ktoré venuje športu, móde, či svojej láske – manželovi Mariánovi. Beh nevynecháva ani v letnom období, a dokonca jej nerobí problém behať ani v horúčavách, ktoré prinášajú tieto dni. Pozrite si doslova horúce zábery, ktoré nafotila v novej bežeckej kolekcii Reebok a teniskách Reebok Print Smooth.

Tenisky Reebok Print Smooth Ultraknit – pohodlné a univerzálne

Jeden z popredných výrobcov športového vybavenia značka Reebok tento krát vsadila na pohodlie a univerzálnosť – a ako už niekoľkokrát predtým, za rozumnú cenu. Model je dostupný v piatich farebných kombináciách, a je určený nielen na beh, ale aj na iné športové aktivity, alebo na bežné nosenie. Tenisky na prvý pohľad zaujmú kompaktným dizajnom zvršku a bohato štruktúrovanou podrážkou. Tenisky Reebok Print Smooth dobre zvládajú rýchle úseky i s potrebou prudkých zmien pohybu, ale i dlhé vytrvalostné behy, pri ktorých oceníte ich komfort. Dobre držia na suchu a aj na mokrom povrchu. Jemne pružia, a zároveň nie sú príliš vysoké ani ťažké. Print Smooth budú určite patriť k tým teniskám, ktoré nebudete mať potrebu vyzúvať ani po tréningu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.