Jarné prebúdzanie prírody i tela

Tipy pre správny štart

Venujte dva týždne jarnej očiste organizmu, kam zahrniete aj správnu životosprávu bez výhovoriek a dostatok pohybu. Z jedálnička by ste mali vyradiť mliečne výrobky, rafinované potraviny ako cukor a bielu múku. Jedzte čo najviac zeleniny a ovocia s vitamínom C. K takému detoxu patrí hlavne vysoký príjem tekutín. Takisto aktívny oddych a masáž na rozprúdenie organizmu nie je vôbec zlým riešením.

Various Freshly Vegetable Juices for Detox

Detox na mieru

Kúpele so soľou sú tiež správnou voľbou, ktorá odstráni z vašej pokožky všetky nečistoty. Vhodná je tiež celotelová masáž a lymfodrenáž na podporu metabolizmu. O relax, pohyb a takisto konzumáciu vitamínov sa postará napríklad štvorhviezdičkový Wellness Hotel Patince. Na mesiace marec a apríl si pripravili špeciálny Jarný detoxikačný pobyt. Začína sa diagnostikou organizmu a špeciálne upraveným jedálničkom. Pobyt okrem neobmedzeného vstupu do najväčšieho slovenského krytého bazénového sveta s termálnou vodou, saunového sveta a fitnes centra spolu s aqua aerobicom na formovanie postavy, ponúka špeciálne detoxikačné procedúry. Všetko o detoxikácií organizmu či správnom fungovaní organizmu a delenej strave sa dozviete na prednáškach v hoteli v rámci pobytu. Vyskúšať si môžete aj relaxáciu pod magickou pyramídou či cvičenie jogy. Pre športových nadšencov je tu fitness centrum alebo novootvorená 48 km dlhá cyklotrasa vedúca pozdĺž Dunaja. Bicykle, korčule či nordic walking palice vám hotel zapožičia. Súčasťou je i špeciálne upravené stravovanie počas celého pobytu. Ak si chcete dopriať niekoľko dňový relax, navštívte wellness zariadenie. Viac na www.wellnesspatince.sk.

Active couple going for a bike ride in the countryside on a sunny day

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať