Je tu prestížne oceňovanie trénerov Slovenska – Hľadá sa FIT LEADER 2017!

Unikátna súťaž FIT LEADER sa začala. V máji 2017 Slovensko spozná svojich najlepších trénerov v odbore. Víťazi, okrem uznania a dobrého mena v médiách, získajú množstvo hodnotných cien – tak prečo to neskúsiť? Prihlasovanie práve prebieha na oficiálnej webovej stránke www.fitleader.sk, kde zároveň nájdete kompletné informácie o súťaži.

0
259

Myšlienka súťaže FIT LEADER je v našich končinách jedinečná. Slovensko doposiaľ nebolo svedkom udalosti oceňovania zásluh ľudí, ktorí stoja za tréningovými plánmi, vhodným výberom stravy či nespočetnými hodinami strávenými motivovaním a podporovaním svojich zverencov. Aj vďaka tomu je súťaži venovaná náležitá pozornosť. Do radov poroty zasadnú viaceré známe mená ako boxer Tomi „Kid“ Kovács, olympionička Danka Barteková, tanečníčka a choreografka Katka Štumpfová, rádiová spíkerka a inštruktorka jogy Adriana Špronglová, fitness trénerka Iveta Hauserová, moderátori Ján Mečiar, Didiana a ďalší.

Veríme, že profesia trénerov a inštruktorov si zaslúži uznanie, keďže svojou prácou prispievajú k zdraviu svojich klientov. Rozhodli sme sa ich preto oceniť a vytvorili súťaž FIT LEADER., hovorí Jana Šimkovičová, zakladateľka vydavateľstva zdravých kníh FITnamotávka a portálu o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE, ktorý inicioval vznik súťaže.

FITLEADER_Cover_photo_ciernaFIT LEADER je rozdelený do 5 súťažných kategórií: „individuálny tréner“, „skupinový tréner“, „najlepšie video“, „foto“ a „článok“. Bezplatná účasť je možná v ktorejkoľvek z nich, pričom zvíťaziť sa dá aj vo viacerých kategóriách súčasne. Všetko závisí od hlasov laickej i odbornej verejnosti. Vo finále následne o víťazoch rozhodne odborná porota, zložená z profesionálov v oblasti médií a športu.

Slovami Jany Šimkovičovej: FIT LEADER vznikol aby pomáhal – nielen víťazom, ale každému, kto sa do súťaže prihlási alebo ju podporí. Budeme radi za každého jedného súťažiaceho, hlasujúceho, či partnera, ktorý sa k nám rozhodne pridať a prispieť tak k rozvoju zdravia na Slovensku.. Súťaž mohla vzniknúť aj vďaka partnerom Max Sport, adidas, dm drogerie markt, Mitická, Slovenská Sporiteľna, FITshaker a ďalším. Zaregistrovať sa aktuálne môžete na oficiálnej webovej stránke www.fitleader.sk, kde tiež nájdete harmonogram a podrobné informácie.

Hlasovanie začína 15.03.2017.

Tlacidlo_fitleader_zlate