Jóga, očista, rituály

 

joga očista_obálka_final4.indd

Predstavím Vám jednoduché zostavy jógových asán, kriju, prácu s dychom, techniky pre správne trávenie a vylučovanie či jógové a očistné rituály na každý deň. Kombináciou pohybu, vhodnej stravy a očistných techník si vytvoríte program, ktorý môžete jednoducho praktizovať v domácom prostredí. Kniha je pretkaná príbehmi očisty tela, mysle a vedomia z indického prostredia a prinesie Vám tak ucelený pohľad na jógovú spiritualitu.

Viac info o knihe získate TU.

GRADA Slovakia s.r.o.
Moskovská 29, 811 08 Bratislava
Cena: 12,56 €

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať