Kluby bojových športov na Slovensku – Wolf Pride Gym Žilina

Kluby bojových športov na Slovensku – Wolf Pride Gym Žilina. V dnešnom diely „KLUBY BOJOVÝCH ŠPORTOV NA SLOVENSKU“, si predstavíme klub zo Žiliny, Wolf Pride Gym.  

Kluby bojových športov na Slovensku – Wolf Pride Gym ŽilinaZdravíme vás! Začali by sme základnou otázkou, kde a ako sa zrodil nápad na vznik WPG? Kto stál za týmto nápadom? 

Zdravíme magazín „Šport je zdravie“, nápad na založenie tohto klubu vzišiel z nápadu viacerých kamarátov, ktorí prepadli MMA. Tento nápad vznikol hlavne kvôli tomu, že sme trénovali v jednom klube kam sa nedalo ísť trénovať kedy sme chceli. Stále tam bol s niečím problém, či už medzi zápasníkmi alebo tam nebola nastavená dobrá politika a veci tam nešli ako mali.

TIP: Mr. Comeback Milan Ďatelinka od basketbalu k Oktagon MMA

Tak sme z tohto klubu odišli a rozhodli sme sa založiť vlastný klub, s vlastnými pravidlami a s priateľským prístupom. Na začiatku sme sa nevedeli usadiť a skúšali sme viaceré priestory. Našťastie jeden z našich parťákov poznal jedného pána, ktorý vlastní bývalé priestory nákupného centra. Dohodli sme si obhliadku priestoru a viac menej sme boli hneď po obhliadke rozhodnutí a začali sme riešiť všetky veci okolo prenájmu. Z parťáka sa stal hneď manažér a zo mňa tréner.

Je váš gym založený výhradne na MMA? Či si prídu na svoje aj milovníci BOXU, THAI BOXU či BJJ? Poprípade aké tréningy okrem bojových športov ešte ponúkate?

Náš klub je založený na tom, že nie každý klient chce MMA. Máme tu trénera boxu, thajského boxu, BJJ a celkovo MMA. Zakladáme si na komplexnosti. Kedže sú priestory nášho klubu rozlohovo väčšie, pokrytie celého priestoru žinienkov by nebol najlepší nápad. Preto sme zriadili funkčnú zónu a hneď aj kardio zóna. Jedna z predností nášho manažéra je znalosť a zručnosť vo fyzioterapií. Je vlastníkom viacerých certifikátov a preto sme zriadili fyzio centrum. Nie je zamerané len pre zápasníkov, ale aj pre šíru verejnosť.

Máte aj možnosť tzv. systému open gym ? ( človek príde do gymu a môže trénovať sám) ? Či ponúkate čisto skupinové alebo individuálne tréningy ? 

Náš gym je otvorený 7 dní v týždni. My ponúkame členom buď možnosť dohodnutia si trénera, alebo si môže tréning zariadiť sám. Je na ňom či bude robiť kotrmelce celý deň, alebo si dá 2 kliky a odíde. Takže máme v ponuke skupinové a individuálne tréningy. Ženy si u nás tiež dôjdu na svoje, či už našimi sympatickými zápasníkmi alebo kruhovými tréningami zameranými pre ženy. Každý si tu dôjde na svoje.

Kluby bojových športov na Slovensku – Wolf Pride Gym Žilina
Kluby bojových športov na Slovensku – Wolf Pride Gym Žilina
Ponúkate aj nejaké kempy pre zápasníkov z iných gymov ?

Náš klub je sprístupnený aj zápasníkom z iných klubov. Či už budú mať záujem o kemp, alebo o sparingy s našimi borcami. Tieto sparingy využívajú hlavne zápasníci v príprave na zápasy.

TIP: OKTAGON 5 očami reportéra

Vieme, že účastník Oktagon výzva 2, Tomáš Bolo (4-6), pochádza z vášho klubu. Máte aj viacerých aktívnych zápasníkov ? 

No v našom klube máme aktívnych cca 10 zápasníkov. Takí známejší sú určite Tomáš Bolo a Miroslav Hladký. Ale dúfam, že sa tento počet bude pomaly zvyšovať a naberieme ďalších nadšených reprezentantov našich farieb. 

Robievate aj nábory nových členov ? Chodia ku vám trénovať ľudia , ktorí váš klub videli v TV ( Oktagon výzva 2) a chceli si to skúsiť ? 

Áno, jasné, že robievame aj nábory nových členov.  Je potrebné mať v klube stále mladú krv. Tak áno, všimli sme si nejaký nárast návštevnosti od účinkovania Tomáša Bola v Oktagon výzve 2. Veríme, že to naozaj zviditeľnilo náš klub, ale dúfam, že to nie je iba kvôli tomu. Dôležitejšie je, aby si to sem ľudia prišli vyskúšať tento nádherný šport. Veľmi nás poteší, keď ich chytí tento krásny šport za srdce.

Poprípade organizujete nejaké turnaje? Či už v MMA, BOXE či BJJ ?

Práve nedávno sme organizovali náš vlastný projekt, MMA Prebor. Je to amatérska súťaž, kde sa uskutočnilo desať amatérskych zápasov v MMA. Dostali tu príležitosť začínajúci chlapci z rôznych klubov. Mohli si okúsiť ich prvé zápasy a nabrať nejaké tie skúsenosti. Tento turnaj sme zhodnotili ako veľmi podarený.

100% Whey Gold Standard

Máme za sebou taktiež aj galavečer s názvom Wolf Fight Night 1. Uskutočnil sa vo športovej hale v Žiline. Hala bola vypredaná, emócie boli vybičované a ľudia v Žiline mohli okúsiť chuť profesionálnych zápasov. Vidieť sme mohli celkovo šesť zápasov, z ktorých až tri boli ukončené v prvom kole. Pre veľký záujem plánujeme ďalšie turnaje.

Čím si myslíte, že je váš klub výnimočný? Prečo by mali ľudia navštíviť práve váš klub?

Čím je náš klub výnimočný? Určite tým, že držíme všetci pri sebe a podporujeme sa vo všetkom. Taktiež aj preto, že si spoločnými silami pomáhame, nielen počas tréningu, ale aj mimo klubu. Snažíme sa byť prospešní jeden pre druhého. Spojením tohto všetkého, môžeme porásť a vychováme budúcich šampiónov!

Prečo ste zvolili názov „Wolf Pride Gym“?

Názov  vznikol vďaka tomu, že sme sa cítili ako odvrhnutá svorka vlkov. Takže hneď nás napadol vlk ako náš hlavný znak. Vždy sme boli, aj stále sme hrdí jeden na druhého. Hlavne keď niekto zápasí a reprezentuje farby nášho klubu. Preto názov WOLF PRIDE GYM. Lebo sme hrdí vlci! 

TIP: Attila Végh: „Určite zostanem pri organizácií OKTAGON MMA!“

Čo by ste odkázali na konci čitateľom ?

Odkázal by som určite to, že každý by sme mali vytvoriť na tomto svete svoj vlastný odkaz. WPG MMA Žilina je náš spoločný odkaz!

WEB: http://www.wpg.sk/

INSTAGRAM: wolf_pride_gym

FACEBOOK: Wolf Pride Gym MMA Žilina

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

5 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať