Kniha o všech dietách

Patrick­‑Pierre Sabatier

Chceli by ste schudnúť a márne premýšľate, akú diétu zvoliť? Atkinsovu alebo astrologickú? Delené stravovanie alebo paleo? Diétu Jane Fondovej alebo Victorie Principalovej? Najrôznejšie metódy sa na vás hrnú zo všetkých strán. Niektoré sú nezmyselné a niektoré dokonca nebezpečné. Dôležité je vedieť, ktoré a prečo, aby ste si dokázali vybrať tú správnu, ktorá vám neublíži a pomôže vám dosiahnuť vytýčený cieľ. Francúzsky lekár a odborník na výživu Patrick-Pierre Sabatier napísal prehľad všetkých existujúcich redukčných diét, starostlivo ich roztriedil, ukázal, v čom sú ich klady a zápory, pre koho sú vhodné, u koho neúčinkujú a kto by ich rozhodne nemal držať. Vytvoril tak unikátny návod, ktorý vám pomôže vyznať sa v diétach a vybrať si tú pravú.

Albatros Media Slovakia s.r.o.
Hattalova 12, 831 03 Bratislava, tel: 00421 2 4445 2048,
web: www.albatrosmedia.sk

Cena: 16,49 €

Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať