Lionel Messi – úžasný příběh

Fascinujúci príbeh futbalovej legendy Lionela Messiho od prvého kontaktu s loptou v uliciach argentínskeho Rosaria až do prvého gólu na štadióne Camp Nou v španielskej Barcelone.

Lionel_MessiLeo Messi: úžasný príbeh je strhujúce rozprávanie o chlapcovi, ktorý bol zrodený na to, aby hral krásnu hru, a ktorého osudom bolo stať sa najlepším futbalovým hráčom sveta. Bestseller Michaela Partia je povinným čítaním každého futbalového fanúšika! Aktuálne hrá Lionel Messi za katalánsky klub FC Barcelona a nosí dres s číslom 10. Štýlom hry býva prirovnávaný k argentínskemu futbalistovi Maradonovi.

Albatros Media Slovakia, s.r.o. – CPRESS
Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava
Tel.: +421 (0) 244 452 048
Web: www.albatrosmedia.sk
Cena: 9,99 €

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať