Zložky zdravej výživy starostlivo posudzuje prevažná časť obyvateľstva. Nemenej dôležitou oblasťou pre tento druh úvah je problematika kozmetických prípravkov každodennej potreby. Keďže koža ako náš najväčší orgán dokáže absorbovať látky cez svoju vonkajšiu vrstvu priamo do krvi, je potrebné vedieť sa správne rozhodovať pre tie produkty, ktoré sú pre ľudský organizmus vhodné a prirodzené.

Aj napriek regulačným zákonom, ktoré jasne určujú, ktoré látky nesmú kozmetické prípravky obsahovať, pretože sú jedovaté a nebezpečné, pri pohľade na etikety prestížnych medzinárodných značiek vidíme, že tomu tak nie je. Je bežnou praxou, že sa do priameho kontaktu naša pokožka dostáva so síranmi, hliníkom, ropnými aditívami a inými toxínmi.

ln-manuka

Nech už je to akokoľvek, existuje aj iná voľba. Veľa ľudí si uvedomuje prítomnosť škodlivých chemikálií v produktoch osobnej a intímnej hygieny a hľadá iné riešenia. Buď návratom k overeným, bezpečným, prírodným bio produktom alebo bylinkám. Chrániť seba, svoje zdravie, zdravie svojich najbližších nie je len módna, ale predovšetkým zodpovedná záležitosť.

Túto skutočnosť zohľadnila pri svojom rozhodovaní propagátorka prírodnej kozmetiky, pani Emília Švecová, ktorá stojí za myšlienkou priniesť na náš trh značku LIVING NATURE. Rozhodujúcim faktorom bola práve skutočnosť, že prípravky tejto spoločnosti sú pre naše zdravie prospešné a účinné. Výber dodávateľa ovplyvnili bezkonkurenčné výhody oproti ostatným výrobcom, a to najmä tradíciou a unikátnosťou riešení efektívnych pre pleť s liečivými vlastnosťami.

Za výnimočnosť a jedinečnosť hovoria výsledky pôsobenia novozélandskej spoločnosti, ktorá je v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku aktívna už od roku 1987 a v súčasnosti etablovaná v 14 štátoch sveta. Popri spokojných zákazníkoch z krajín ako sú Veľká Británia, USA, Kanada, Singapur , Malajzia, Thajsko či Rusko, táto značka oslovuje svojich priaznivcov aj na Slovensku.

ln-sada

Hlavné argumenty, ktoré presvedčujú okruh narastajúcich sympatizantov spočívajú v tom, že výrobky Living Nature sú zložené výlučne z prírodných ingrediencií a vôní, neobsahujú žiadne syntetické konzervanty. Ďalším dôvodom, prečo spotrebitelia s obľubou siahajú po prípravkoch výrobcu z Keri Keri sú výťažky pôvodných novozélandských rastlín a ich schopnosť pleť vyživovať, chrániť a zároveň liečiť. Zdrojom cenných bioaktívnych látok je napríklad upokojujúci ľanový gél z listov Harakeke, mydlo z rastliny Kumerahou a liečivý a vyživujúci manukový med, výnimočne vhodný pre aknóznu pleť, ekzémy a hojenie jaziev. Starí Maorovia ho prikladali priamo do rán, má totiž antimikrobiálne účinky. My ho dnes ponúkame ako alternatívu liečby dermatologických ochorení. Nemenej oceňované sú éterické a citrusové oleje, olej z orechov alebo pupalky dvojročnej, jojobový, ružový, mrkvový a šípkový olej, výťažky z kvetov (napríklad nechtík lekársky), kakaové či bambucké maslo a množstvo ďalších vzácnych prvkov, či zmesí, ktoré nájdete v produktoch LIVING NATURE vo vyváženom pomere, v súlade s platnými normami a šetrné voči prírode. Za zmienku stojí tiež správa, že spoločnosť nerobí žiadne testovanie na zvieratách.

Komplexnú ponuku a zdroj informácií nájdete na stránke: http://livingnature.sk kde sa môžete spojiť online a s dôverou sa obrátiť na odborníkov z tímu Living Nature Slovensko.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.