[fusion_text]

Mungjeong – Slovenským džudistom sa nedarilo na 6. svetových vojenských hrách v kórejskom Mungjeongu. Nepresadil sa ani najväčší tromf Milan Randl, ktorý v hmotnosti do 90 kg nezopakoval bronz spred štyroch rokov v brazílskom Riu.

Randl začal v Kafac Indoor Sport komplexe nádejne, s Čilanom Romom Jelvesom si poradil po 84 sekundách na ippon. V ďalšom kole však bol nad jeho sily Talian Carollo. Už v 22. sekunde síce získal Randl juko, no potom ho rozhodca na tatami dvakrát napomínal, nasledovalo waza-ari súpera v predposlednej minúte a v poslednej 28 sekúnd pred koncom sa podarilo Talianovi opäť to isté, chvat učimata, druhé waza-ari, a tým aj ippon.

V -81 nastúpil Matúš Milichovský, no nevyhral ani jeden zápas. Najskôr mu bol nad sily v konečnom poradí strieborný Rus Lappinagov po ippone v 102. sekunde, v repasáži Iránec Mollaei, ktorý vyťažil z chvatu tomoe-nage už druhé waza-ari v zápase a 35 sekúnd pred koncom zvíťazil na ippon.

V -90 štartoval aj Marián Benkóczky, ktorý hneď v úvode prehral s Egypťanom Darwishom po učimate za necelé dve minúty na ippon.[/fusion_text][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#efefef” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”center center” border_position=”all” border_size=”1px” border_color=”#81d742″ border_style=”solid” padding=”10px” margin_top=”50px” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP ilustračná[/fusion_text][/one_full][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”yes” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][sharing tagline=”Zdieľaj” tagline_color=”” title=”Na 6. svetových vojenských hrách slovenskí džudisti naprázdno” link=”https://sjz.sk/na-6-svetovych-vojenskych-hrach-slovenski-dzudisti-naprazdno/” description=”” pinterest_image=”https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/10/27jun2015_1EH_BAKU2015_Dzudo_Randl_2264588.jpg” icons_boxed=”yes” icons_boxed_radius=”4px” box_colors=”” icon_colors=”” tooltip_placement=”” backgroundcolor=”” class=”” id=””][/sharing][/one_full][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#d8d8d8″ background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”20px” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=”default” hover_type=”none” columns=”4″ number_posts=”4″ offset=”1″ cat_slug=”fight” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”20″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/recent_posts][/one_full]