Na MS Komlóšiová a Milichovský bez víťazstva, vypadli v 1. kole

[one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“center center“ border_position=“all“ border_size=“1px“ border_color=“#81d742″ border_style=“solid“ padding=“10px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP, ilustračné foto[/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Astana 27. augusta – Bez jediného víťazstva zakončila účinkovanie na 31.  majstrovstvách sveta v džude v kazašskej Astane dvojica slovenských džudistov. Ivana Komlóšiová vypadla v 1. kole v hmotnosti do 63 kg s Poľkou Agatou Ozdobovou a Matúš Milichovský v kategórii do 81 kg taktiež vo svojom úvodnom vystúpení s Čechom Jaromírom Musilom.

Komlóšiová prehrala v Alau Ice Palace na ippon s Ozdobovou po 2:49 min, dlhšie bojoval na tatami Matúš Milichovský, keď tri sekundy pred koncom taktiež skončil po ippone Čecha Jaromíra Musila. Milichovský prehrával na juko, taktiež na súpera nič nevymyslel a neuplatnil ani jeden bodovaný chvat. Účinkovanie slovenskej výpravy zakončí v piatok v hmotnosti do 90 kg najväčšia nádej Milan Randl.

Milichovský mal v 1. kole najpriechodnejšieho súpera, Čecha Musila poznal a vybojoval s ním pomerne vyrovnaný duel. Komlóšiovej určil žreb ťažšieho súpera v podobe vlani bronzovej na ME Poľky Ozdobovej.[/fusion_text][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“yes“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][sharing tagline=“Zdieľaj“ tagline_color=““ title=“Na MS Komlóšiová a Milichovský bez víťazstva, vypadli v 1. kole“ link=“https://sjz.sk/na-ms-komlosiova-a-milichovsky-bez-vitazstva-vypadli-v-1-kole/“ description=““ pinterest_image=“https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/08/France-Judo-Championships04376400437656-284×300.jpg“ icons_boxed=“yes“ icons_boxed_radius=“4px“ box_colors=““ icon_colors=““ tooltip_placement=““ backgroundcolor=““ class=““ id=““][/sharing][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#d8d8d8″ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=“20px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=“default“ hover_type=“none“ columns=“4″ number_posts=“4″ offset=“1″ cat_slug=“fight“ exclude_cats=““ thumbnail=“yes“ title=“yes“ meta=“yes“ excerpt=“yes“ excerpt_length=“20″ strip_html=“yes“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][/recent_posts][/one_full]
Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať