Na MS žreb prisúdil trojici Slovákov aj nepríjemných súperov

[one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“center center“ border_position=“all“ border_size=“1px“ border_color=“#81d742″ border_style=“solid“ padding=“10px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP[/fusion_text][/one_full][fusion_text]

Astana 23. augusta – Tradičné napätie vyvolalo na majstrovstvách sveta v kazašskom meste Astana, ktoré sa začínajú od pondelka, žreb jednotlivých hmotnostných kategórii. Trojici Slovákov prisúdil aj nepríjemných súperov.

Milan Randl v piatok narazí v 1. kole na Saadeho z Libanonu, v druhom kole na mladého len 21-ročného Maďara Krisztiána Tótha, a to bude musieť siahnuť na dno svojich síl, aby úradujúceho vicemajstra sveta z Čeľabinska zdolal a v súťaži sa udržal.

Matúš Milichovský si vo štvrtok bude musieť v hmotnosti do 81 kg poradiť s Čechom Musilom a ak sa mu to podarí, tak s Rusom Nifontovom, bronzovým na OH v Londýne, majstrom sveta i Európy, čo bude mať mimoriadne náročné.

Ivana Komlóšiová v -63 kg sa postaví vo štvrtok na tatami proti vlaňajšej bronzovej na ME Poľke Ozdobovej a v prípade úspechu v 2. kole narazí na výbornú 23-ročnú Rakúšanku Unterwurzacherovú ozdobenú viacerými medailovými umiesteniami na turnajoch najvyššej kategórie.[/fusion_text][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“yes“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][sharing tagline=“Zdieľaj“ tagline_color=““ title=“Na MS žreb prisúdil trojici Slovákov aj nepríjemných súperov“ link=“https://sjz.sk/na-ms-zreb-prisudil-trojici-slovakov-aj-neprijemnych-superov/“ description=““ pinterest_image=“https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/08/27jun2015_1EH_BAKU2015_Dzudo_Randl_2264588.jpg“ icons_boxed=“yes“ icons_boxed_radius=“4px“ box_colors=““ icon_colors=““ tooltip_placement=““ backgroundcolor=““ class=““ id=““][/sharing][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=“#d8d8d8″ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=“20px“ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=“default“ hover_type=“none“ columns=“4″ number_posts=“4″ offset=“1″ cat_slug=“fight“ exclude_cats=““ thumbnail=“yes“ title=“yes“ meta=“yes“ excerpt=“yes“ excerpt_length=“20″ strip_html=“yes“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][/recent_posts][/one_full]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať