Na výstave pre zdravotne postihnutých sa predstaví aj slovenský výrobca výživových doplnkov firma Kompava

Bratislava – Na 14. ročníku výstavy Incheba Expo Non Handicap, ktorá je tematicky zameraná pre handikepovaných a znevýhodných spoluobčanov sa predstaví aj popredný slovenský výrobca biologicky čistých výživových doplnkov pre zdravie, šport a vitalitu – spoločnosť Kompava.

0
- Reklama -

Bratislavské výstavisko Incheba Expo privíta návštevníkov tejto výstavy v dňoch 6 . – 8. októbra 2016. Kompava sa bude prezentovať unikátnym produktom pre revitalizáciu a regeneráciu buniek K 2 AntiAge, produktom na obnovu buniek  Premium L-Carnosine a kĺbovou výživou Gelo 3 komplex. Po prvýkrát predstaví aj svoju produktovú novinku Serapeptázu – BIO aktívny enzým, ktorý zmierňuje v prvom rade chronické zápaly a ochorenia.

„Firma Kompava sa už 15 rok stará o zdravie svojich klientov. Sme presvedčení, že spoločnosť Kompava, ako výrobca biologicky čistých výživových doplnkov má svoje miesto na tejto výstave určenej pre znevýhodnených a handicapovaných spoluobčanov. Prinášame im niekoľko kvalitných produktov na obnovu a regeneráciu buniek, vďaka ktorým sa budú cítiť vitálnejší a budú mať viac energie, hovorí Veronika Bartková, marketingová riaditeľka spoločnosti Kompava.

Na výstave Incheba Expo Non Handicap uvedie Kompava po prvýkrát svoju pruduktovú novinku – Serapeptázu. „Ide o biologicky čistý produkt z prírody. Enzým, ktorý produkuje priadka morušová a ktorý má blahodárny vplyv na ľudské zdravie a organizmus ako taký. Zmierňuje chronické zápalové ochorenia opuchy, tlmí bolesť, urýchľuje hojenie športových poranení a je náhradou liekov, ktoré patria  do skupiny nesteriodných protizápalových liekov. Tieto majú častokrát vedľajšie účinky. Serapeptáza pomáha ľuďom s kardiovaskulárnymi problémami, astmatikom, ľuďom po operačných výkonoch, ženám po pôrode a doposiaľ neboli zaznamenané žiadne vedľajsie účinky. Veríme, že tento produkt si nájde na slovenskom trhu svoje pevné miesto a pomôže nielen ľuďom s handicapom, ale každému, kto trpí bolesťou,hovorí Želmíra komorechová, majiteľka spoločnost Kompava.

O Kompave

Kompava je slovenská výrobca  v oblasti vývoja, výroby a distribúcie výživových doplnkov. Na slovenskom trhu je už 15 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravinových ingredientov. Základným princípom pri vývoji a výrobe výživových doplnkov je dosiahnuť spokojnosť  športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu ale aj širokej skupiny ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl. Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný s dôrazom na maximálnu efektivitu a vysokú funkčnosť pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu. Pre dosiahnutie 100% kvality produktov implementovala Kompava do výrobného procesu kontrolný systém HACCP. Zároveň pre zvýšenie efektívneho a účinného riadenia vývoja a výroby spoločnosť Kompava vypracovala a zaviedla systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005.

- Reklama -