Nový rok je preto vhodnou príležitosťou na odľahčenie organizmu a jeho opätovné naštartovanie. Ideálnou voľbou ako začať každý deň rýchlo, zdravo a chutne sú ovsené kaše Dr. Oetker v troch atraktívnych príchutiach Açaí, Rakytník a Goji. Majú vysoký podiel ovsených vločiek, zdravých tukov v podobe ľanových semienok, vlákniny a beta-glukánov, ktoré prispievajú k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Počas zimy si doprajte porciu zdravia s ovsenými kašami Dr. Oetker v troch exotických  variantoch. Açaí sú sýto modré bobule, ktoré konzumovali už brazílske domorodé kmene pre ich priaznivé účinky proti starnutiu. Ak máte radi kyslejšie chute, siahnite po „citróne severu“. Aj takéto pomenovanie dostal Rakytník, využívaný už 2 500 rokov  pre jeho blahodarný vplyv na organizmus. Zázračné plody Goji sú považované čínskou medicínou za potravinu podporujúcu dlhovekosť a imunitný systém. Teraz nájdete ovsené kaše Dr. Oetker v praktickom balení – 4 porcie v jednej škatuli. Viac informácií na www.droetker.sk.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.