Neymara predstavili fanúšikom, proti Amiens však ešte nenastúpil

Najdrahšieho futbalistu planéty Neymara v Parku princov predstavili fanúšikom Paríža St. Germain. Brazílčan však pre administratívne prekážky nenastúpil na sobotňajší zápas 1. kola francúzskej Ligue 1 proti Amiens.

0
Brazílsky futbalista Neymar počas jeho oficiálneho predstavenia fanúšikom PSG pred zápasom 1. kola francúzskej futbalovej Ligue 1 PSG - Amiens 5. augusta 2017 v Paríži. Brazílsky futbalista Neymar si musí počkať na debut za Paríž St. Germain minimálne do nedele 13. augusta, keď jeho nový zamestnávateľ nastúpi v 2. kole najvyššej francúzskej súťaže na pôde Guingampu. Pre administratívne prekážky totiž nestihne sobotné domáce vystúpenie Parížanov proti Amiens, pred zápasom ho však v Parku princov predstavia fanúšikom. FOTO TASR/AP
- Reklama -

Riadiaca organizácia francúzskej ligy LFP totiž nedostala včas certifikát potvrdzujúci Neymarov rekordný prestup z FC Barcelona v hodnote 222 miliónov eur. Brazílsky útočník si tak bude môcť odkrútiť debut až 13. augusta na pôde Guingampu.

Neymar vyšiel na ihrisko z hráčskeho tunela za sprievodu pyrotechniky a prihovoril sa priaznivcom PSG v rodnej portugalčine. “Som šťastný, že som tu. V parížskom drese chcem získať veľa trofejí, budem k tomu potrebovať podporu vás fanúšikov,” uviedol Neymar. Krátky príhovor zakončil francúzskou vetou “Paris est magique” (Paríž je čarovný). Informovala o tom agentúra AP.

- Reklama -