O2 Run Fest 2016 – Bratislavský polmaratón

Na poslednú predprázdninovú nedeľu máme pre Vás program, ktorý Vás zabaví a zároveň otestuje kondíciu celej rodine. Príďte si s rodinou do prírody zašportovať a zdieľajte chvíle osobného víťazstva so svojimi najbližšími. Vyberte si svoju disciplínu!

0
- Reklama -

Celodenný bežecký festival O2 Run Fest 2016 s atraktívnym programom pre celú rodinu je naplánovaný na nedeľu 26.júna 2016. Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava JUDr. Iva Nesrovnala. Na Partizánskej lúke, Železnej studničke v Bratislave sme pre Vás pripravili rozmanité bežecké aktivity a program pre všetky vekové a záujmové kategórie.

Podujatie odštartuje o 10.00 hodine behom detí, nasledovať budú Majstrovstvá Slovenska v behu s kočíkom, Duatlon Bratislava open, beh naboso, štafety a Grand prix na 5 a 10 km. Hlavným bodom programu O2 Run fest 2016 je obľúbená bežecká disciplína Bratislavský polmaratón. Veríme, že pre mnohých z Vás bežcov je polmaratón ľahko dosiahnuteľnou výzvou a že aj v zvolený termín bude Vaša kondícia „v tom najlepšom“.

Pripravujeme pre Vás aj pestrý sprievodný program, z ktorého sa určite potešia najmladší účastníci O2 Run Festu 2016 ako napr. nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, dopravné ihrisko od Autopolis a ďalšie. Svojim blízkym sa budete môcť pochváliť automatickými fotografiami z cieľa, ktoré po podujatí nájdete na Beh si ty. Každý bežec O2 Run Festu získa účastnícku medailu a vrecko na obuv od Generálneho partnera podujatia O2. Tapeing od Fyzio klinik a Mizuno diagnostika nášlapu behu zadarmo priamo na mieste! K dispozícií bude aj bezplatné poradenstvo bežeckých trénerov Run for Fun. Každý bežec získa účastnícku medailu a darček od Generálneho partnera podujatia O2. Prví traja v každej kategórii budú ocenení medailou a vecnými cenami.

Registrácia on-line so zvýhodneným štartovným prebieha do 23.6.2016 cez bežecký portál Beh si ty, kde nájdete všetky potrebné informácie. Prihlásiť sa môžete aj na viacero behov, štartovné platí každý bežec len jedno. Občerstvenie na trati a guláš v cieli budú zabezpečené pre všetkých účastníkov.

Organizátorom O2 Run Fest je agentúra Quinta Essentia a Mesto Bratislava.

- Reklama -