Nano 7, boli vytvorené ako dokonalá tréningová obuv, ktorá umožňuje športovcom trénovať tvrdo a s ľahkosťou. Vďaka technológii NANOWEAVE je tento model najpohodlnejší, najodolnejší a najpriedušnejší v histórii obuvi Nano.

Okrem iného vyniká aj špičkou Powerlaunch, ktorá umožňuje pevný postoj, čím zvyšuje silu a stabilitu pri výkone. Spevnené klipy na päte poskytujú stabilitu a pevnosť pri každom cviku počas tréningu.

Product_Imagery_Q1_03

Po prvý krát v histórii modelu Nano, sa fanúšikovia fitness dostanú k tejto obuvi už v januári, takže môžu naplno využiť príťažlivý a dynamický dizajn už počas 2017 Reebok CrossFit Games Open. Všetci fitness nadšenci tak môžu vo svojich tréningoch zbierať každú nanosekundu už od začiatku roku 2017.

“Reebok sa odjakživa snaží vytvárať tie najlepšie produkty pre CrossFit a celú fitness komunitu. Neustále vyvíjame a dodávame športovcom tie najvšestrannejšie tréningové modely – akým je aj Nano. Našim najvyšším cieľom je dať celej fitness komunite možnosť pohybovať sa tak, ako je to prirodzené,” hovorí Judson Vancor, globálny produktový riaditeľ v spoločnosti Reebok.

nano7 KeyVisual_Q1_M_H_1524x1016

 

Rovnako, ako predchádzajúce modely Nano, vyniká Nano 7 aj ďalšími novinkami, popri NANOWEAVE:

  • Vylepšená štrukturovaná konštrukcia – spevnená základňa, ktorá zvyšuje silu
  • Rozšírený RopePro – zaručuje odolnosť, ochranu a teraz pokrýva strednú časť zvršku a oblasť očiek, pričom využíva priľnavý pogumovaný materiál
  • Tlmí a absorbuje otrasy – umožňuje plynulosť počas tréningov, ktorých súčasťou je aj beh a výskoky na bedňu

Vancor pokračuje: “Chceme upevniť pozíciu značky Reebok, ako špičkovej tréningovej značky utužovaním vzťahov s CrossFitovými športovcami vďaka obuvi, ktorá sa stala nevyhnutnou súčasťou ich tréningov.”

Nano7 KeyVisual_Q1_W_H_1524x1016

“Značka Reebok si uvedomuje, že aj tá najmenšia zmena môže mať obrovský vplyv. Je úžasné, že môžeme byť každý rok súčasťou procesu zdokonaľovania modelu Nano a pomáhať tak zaručiť, že športovci majú k dispozícii tú najlepšiu možnú obuv! Tento rok je model dostupný už v januári, takže väčšinu sezóny môžem trénovať v obuvi, v ktorej budem aj súťažiť na Games 2017!” – Katrin Davidsdottir, šampiónka CrossFit Games 2015 a 2016

Model Reebok CrossFit Nano 7 je dostupný na Reebok.com a v oficiálnom CrossFit obchode na store.crossfit.com už od 4. januára 2017. Viac informácií nájdete na Reebok.com.