[fusion_text]

New York  – Talianska tenistka Flavia Pennettová sa rovnako ako v roku 2013 prebojovala do semifinále ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Vo štvrťfinále si ako nasadená dvadsaťšestka poradila s päťkou “pavúka” Češkou Petrou Kvitovou v troch setoch 4:6, 6:4, 6:2.

V dueli o postup do finále nastúpi v piatok ráno SEČ proti víťazke súboja medzi druhou nasadenou Rumunkou Simonou Halepovou a Bieloruskou Victoriou Azarenkovou. Taliansko má medzi elitným kvartetom dvojnásobné zastúpenie, v utorok postúpila do singlového semifinále Roberta Vinciová.

Pennettová mala po víťazstve nad dvojnásobnou wimblwdonskou šampiónkou veľkú radosť. “Aj za nepriaznivého stavu 4:6, 1:3 som sa snažila bojovať o každú loptičku. Bola som vo veľkých problémoch, no dostala som sa z toho a podarilo sa mi zápas otočiť. Na súperke som videla, že sa necíti práve najlepšie. Nie je dobré, keď je človk unavený. Petra však môže byť na seba hrdá, že tento duel vôbec dokončila,” povedala rodáčka z Brindisi v prvom interview priamo n kurte.


dvojhra – ženy –  štvrťfinále:

  •   Flavia Pennettová (26-Tal.) – Petra Kvitová (5-ČR) 4:6, 6:4, 6:2
[/fusion_text][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#efefef” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”center center” border_position=”all” border_size=”1px” border_color=”#81d742″ border_style=”solid” padding=”10px” margin_top=”50px” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][fusion_text]Zdroj: TASR | Foto: TASR/AP[/fusion_text][/one_full][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”yes” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][sharing tagline=”Zdieľaj” tagline_color=”” title=”Pennettová treťou semifinalistkou ženskej dvojhry” link=”https://sjz.sk/pennettova-tretou-semifinalistkou-zenskej-dvojhry/” description=”” pinterest_image=”https://sjz.sk/wp-content/uploads/2015/09/US_Open_Tennis936335283480.jpg” icons_boxed=”yes” icons_boxed_radius=”4px” box_colors=”” icon_colors=”” tooltip_placement=”” backgroundcolor=”” class=”” id=””][/sharing][/one_full][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”#d8d8d8″ background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding=”20px” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][fusion_text]

PREČÍTAJTE SI Z DANEJ KATEGÓRIE

[/fusion_text][recent_posts layout=”default” hover_type=”none” columns=”4″ number_posts=”4″ offset=”1″ cat_slug=”tenis” exclude_cats=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”20″ strip_html=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/recent_posts][/one_full]