Pjongčang 2018 - kniha Slovenského olympijského výboru

Túto knihu musím mať

Oficiálna knižná pamätnica Slovenského olympijského výboru PJONGČANG 2018 zachytáva dianie na nedávnych XXIII. zimných olympijských hrách v Kórejskej republike. Je to už siedma zimná a celkovo trinásta slovenská olympijská pamätnica. Od vzniku samostatnej Slovenskej republiky sa ani raz nestalo, aby nevyšla slovenská publikácia z olympiády.

Kniha PJONGČANG 2018 sa venuje predovšetkým pôsobeniu slovenských športovcov. Dominuje biatlon a najúspešnejšia slovenská reprezentantka Anastasia Kuzminová, ktorá získala jednu zlatú a dve strieborné medaily. Nechýbajú ani ďalšie osobnosti slovenského športu – biatlonová nádej Paulína Fialková a zjazdárka Petra Vlhová, ktoré vybojovali rovnako ako ženská biatlonová štafeta piate miesta. Samostatná kapitola je venovaná rozlúčke našej zjazdárskej legendy Veroniky Velez Zuzulovej. Kniha neobchádza ani účinkovanie novo sa formujúcej slovenskej hokejovej reprezentácie.

Pjongčang 2018 - kniha Slovenského olympijského výboru

Kúpte si ju práve teraz za výhodnú cenu!

Kniha ponúka aj najzaujímavejšie momenty celých hier, všetky dôležité fakty, osobnosti, ich výroky, bohatú štatistiku a výsledkový servis, stručné predstavenie všetkých slovenských reprezentantov, prehľadnú chronológiu deň po dni. Bohatá je aj fotografická časť s najzaujímavejšími momentkami a osobnosťami zimnej olympiády. Plnofarebná knižná publikácia PJONGČANG 2018 vychádza na 160 stranách formátu A4. Zostavovateľom knihy je Milan Vranka, zodpovedným redaktorom Ľubomír Souček. Predslov napísal prezident SOV Anton Siekel. Na textovej časti sa podieľalo osem autorov – Ivor Lehoťan, Peter Pašuth, Roman Riša, Ľubomír Souček, Stano Ščepán, Ján Šiller, Boris Vanya a Milan Vranka. O obrazovú časť sa postarali najmä Ján Súkup a Ladislav Perényi, publikáciu dopĺňajú aj fotografie Tlačovej agentúry SR a ďalších autorov. Pod príťažlivú grafickú úpravu sa podpísal Peter Buček.

Napísali o publikácii

Aďa: ZOH 2018 ⭐⭐⭐⭐⭐

Skutočne krásna publikácia, ktorú ocenia nielen fanúšikovia športu. Množstvo fotografií, textov, výsledky a najmä veľa priestoru venovaného našej najúspešnejšej športovkyni na OH. Krásna spomienka na Pjončang, ktorá bude mať čestné miesto v mojej knižnici.
Martin: Super darček ⭐⭐⭐⭐⭐
Kúpil som si jednu pre seba a jednu ako darček pre švagra. Fandili sme nie len biatlonistkáma a lyžiarkam, ale aj hokejistom. Škoda, že to nevyšlo. Nabudúce bude lepšie. 🙂
Eliška: Pjongčang = Nasťa ⭐⭐⭐⭐⭐
Publikácia s krásnou obálkou, našou medailovou hviezdou Nastenkou, ktorej som vždy fandila. Teším sa na úžasnú spomienku na OH 2018, hlavne v podobe krásnych fotografií.

zdroj: martinus.sk

Fotogaléria z knihy:

Knihu PJONGČANG 2018 vydal BRILAND, spol. s r. o., v spolupráci so Slovenským olympijským výborom s finančnou podporou Olympijskej solidarity Medzinárodného olympijského výboru a Slovenskej olympijskej marketingovej, a. s.

Pjongčang 2018 - kniha Slovenského olympijského výboru

Kúpiť za 13,31 €

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.