Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku

Chceš so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máš rád farby? Tak to by si určite nemal chýbať na podujatí JUST NEON YOGA, ktoré sa uskutoční 15.4.2018Hant AréneBratislave. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia?

Yoga vznikla v starovekej Indii a v preklade znamená zjednotenie tela, mysle a ducha. Na JUST NEON YOGE budeš mať jedinečnú šancu toto prepojenie vyskúšať a to v sprievode živej hudby, neónových bublín, konfiet a úžasnej atmosféry pod UV svetlami.

Dokonalé spojenie

Hodina Basic Yogy pri dennom svetle a hodina Power Yogy v neónovom rytme dokážu s telom divy. Práve v dnešnej hektickej dobe je to vynikajúci spôsob ako sa na chvíľu zastaviť, a zabudnúť na denno-denné povinnosti. Okrem toho si ponaťahuješ celé telo. Tento dokonalý strečing zvyšuje pohyblivosť, pružnosť a zbaví ťa stuhnutosti. Vo svojom tele sa tak budeš cítiť ako ,,doma“ a pocítiš príliv novej energie na zvládanie každodenných povinností.

Ako cvičiť jogu doma?

Zaži farebnú očistu duše

Podujatie JUST NEON YOGA je na Slovensku úplnou novinkou a ty môžeš stáť pri jej zrode. Okrem spomínaných cvičení Basic Yogy a farebnej Power Yogy ťa čaká pestrý program, UV Beauty zóna, kreatívna fotostena a veľké množstvo aktivít s našimi partnermi. Chceš vedieť viac? Sleduj náš web www.justneonyoga.sk alebo facebook, kde budeme postupne odkrývať jednotlivé prekvapenia. Zapojiť sa môžeš aj do rôznych súťaží o hodnotné ceny.

Top 10 výhod jogy

Ešte stále váhaš alebo máš obavy, že to bude náročné a bez prípravy si to poriadne neužiješ? Poď sa presvedčiť o opaku na free tréningy, ktoré sme pripravili v spolupráci s našimi partnermi. Stačí, ak sa prihlásiš prostredníctvom online formuláru, zadáš počet osôb, s ktorými sa chceš zúčastniť a spoločne prídete do HYC centra v Petržalke.

,,Yoga pridáva roky tvojmu životu a život tvojim rokom.“ (Alan Finger)

Či si už spoznal čarovné účinky yogy, alebo sa ich ešte len odhodlávaš objaviť, dátum 15. apríl by určite nemal chýbať v tvojom kalendári. JUST NEON YOGA do tvojho života zaručene prinesie rovnováhu, iný pohľad na pestrý svet okolo teba, ale tiež veľké množstvo zábavy a nové priateľstvá. Registruj sa ešte dnes a pridaj sa tak k našim ambasádorkám – Adriane Špronglovej a Lenke Šóošovej, ktoré si prídu tento deň užiť spolu s nami. V prípade otázok nás kedykoľvek oslov prostredníctvom mailu na info@justneonyoga.sk. Tešíme sa na teba!

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať