Potrebujete motiváciu? Najnavštevovanejšie instragramy Slovenska a Česka vám zaručene pomôžu

Ak hľadáte inšpiráciu aktívneho života a toho, že ľudia si naozaj cenia snahu niečo dokázať, pozrite si najnavštevovanejšie instagramové profily Slovenska a Česka. Ich životný štýl vás zaručene nabudí.

Tatiana Žideková

@tatianazidekova 34,6k

Tatiana je mladá 23 športovkyňa. A svojej záľube sa venuje už od malička. Hrala volejbal, snowboarduje, chodí na túry a, samozrejme, chodí do posliňovne, čo na jej vypracovanom tele naozaj vidieť. Okrem toho sa venuje aj móde a outfitmi je obrovskou inšpiráciou. Zladila šport a módu, čo viac si priať? 🙂

tatiana-zidekova

Tomáš Meško

@thomysko 11,5k

Tomáša si obľúbili na instagrame pre motivačné fotografie, ktoré naozaj dokážu nabudiť. Má 26, pochádza zo Šurian a vypracoval sa za pár krátkych rokov.

Teraz je fitness trénerom a tiež aj vedie posilňovňu. Ak potrebujete motiváciu a chcete vidieť, že pracovať na sebe sa naozaj oplatí, tak jeho profil určite nevynechajte.

tomas-mesko

Fitness Simonees

@msimonees 69,5k

Instagram s extrémne veľa followermi je naozaj veľkým radcom v životnom štýle. Ako o sebe píše sama Simona z Českej republiky, „Mám 25 rokov a fitnessu sa venujem už 3 roky. Motiváciu začať cvičiť bola pre mňa vtedy potreba cítiť sa lepšie a zlepšiť svoj zovňajšok.“

A to naozaj patrične na jej krásnej postave vidieť. Vhodná inšpirácia pre všetkých, ktorý majú problém s tým, aby vôbec s nejakou aktivitou začali.

fitnes-simonees

Sisa

@sisa_kr 24,7k

Silvia, ktorá pochádza z Trnavy sa vo svojom rodnom meste asi nezdržiava príliš veľa. Svojim followerom totiž prináša fotografie zo svojich ciest a z práce. Krásnu exmodelku si obľúbili mnohí a preto sa im snaží priblížiť svoj životný štýl. Baví ju cestovanie a box. Celkom slušná kombinácia, nie?

sisa-kr

Dominika Lukášová

@dominikalukasova 25,2k

Ďalšia inšpiratívna osoba je 23 ročná Dominika z Hradce Králove. Svoj instagram venuje lifestylu a jej follweri to naozaj oceňujú. Ako sama píše na svojom blogu: „Svojim čitateľom sa v článkoch pomerne dosť otváram a zdieľam aj veci, nad ktorými občas niekto krúti hlavou. Stojím si ale za svojim..“ A my si myslíme, že práve toto je prinieslo úspech.

dominika-lukasova

Simona Cahlová

@simonacahlova 10,5k

Čo viedlo mladú sympatickú Simonu k tomu, aby motivovala ostatných? Ako sama píše bolo to číslo na váhe, ktoré uvidela v roku 2009 a približovalo sa k 100 kg.

Teraz miluje čas strávený vo fitku a pomáha druhým, ako dať na prdel nadváhe a zlému životnému štýlu. A nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke.

Inšpiruje, ako žiť, čo jesť a jedlá na fotkách vypadajú priam famózne!

simona-cahlova

Natálie Myslíková

@nataliemyslikova 39,2k

Krásna modelka z Českej republiky asi oslovila mnohých. A nie iba svojou krásou.

Poctivým cvičením si vypestovala nádhernú postavu. Na ktorej mimochodom inšpiruje aj trendy outfity.

Každá sme dostali do vienka iný druh krásy. Ale práve tento profil môže poukázať na to, že postavu si musíme všetky tak trochu vydrieť samé. 🙂

Aby títo mladí ľudia dosiahli to, že ich sledujú ľudia z celého sveta, museli priniesť niečo nové, zaujimavé a inšpiratívne. A to sa môže podariť každému z nás. Napredovať v športe, kvalitnom životnom štýle a módnom svete nie je až také zložité. Možno sme vás právne teraz motivovali a urobíte zmenu, ktorou očaríte celý svet! 🙂

natalia-myslikova

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať