Pozvánka na 29. ročník Triatlon Senec

Po ročnej odmlke tu znova máme Triatlon Senec. V poradí sa jedná už o 29. ročník a 4. krát bude toto podujatie organizovať triatlonový klub 3NT Bratislava. Podujatie sa bude konať 21.5.2017 v areáli Slnečných jazier. Pretekať sa bude v rôznych kategóriách od najmenších (9 rokov a mladší) až po šprint triatlon (16 rokov a viac). Zaujímavosťou budú aj klubové a firemné/rodinné štafety, ktoré sa uskutočnia úplne na záver podujatia. Štafety sú zložené z 3 ľudí, pričom 1 pláva, 1 bicykluje a 1 behá. Bude to príležitosť aj pre netriatlonistov vyskúšať si túto trojkombináciu. Viac informácií nájdete na stránke www.triatlon-senec.sk. Tešíme sa na vás!

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať