Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko

Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko. V dňoch 19. – 20. apríla 2018 bude v nákupnom centre Aupark v Bratislave vystavená víťazná trofej Ligy majstrov UEFA. Túto športovú udalosť prináša futbalovým fanúšikom i širokej verejnosti spoločnosť PepsiCo so svojimi značkami Pepsi a Lay’s. Ako významný partner najslávnejšej futbalovej klubovej súťaže na svete.

Počas oboch dní vystavenia ikonickej „ušatej“ trofeje vystúpi plejáda futbalových osobností na čele s Vladimírom Šmicerom či Ľubošom Micheľom.

TIP: 8 vecí, ktoré ste ako futbalový fanúšik netušili

 „Sme radi, že môžeme slovenským futbalovým fanúšikom priniesť netradičný zážitok. Vidieť na vlastné oči trofej, ktorá je dlhodobo symbolom úspechu, slávy a špičkového futbalu, sa pošťastí naozaj iba výnimočne,“ uviedol Josef Neumann, generálny riaditeľ spoločnosti PepsiCo SR.

Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko
Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko

Prestížnu futbalovú trofej budú môcť v nákupnom centre Aupark v Bratislave ľudia vidieť a spoločne sa s ňou vyfotografovať už vo štvrtok 19. apríla od 10:00 hod. V rámci slávnostného predstavenia pohára o 17:00 hod. zaznie naživo svetoznáma zvučka Ligy majstrov so speváckym sprievodom, po ktorej moderátor Slavomír Jurko uvíta na pódiu známe futbalové tváre  – Vladimíra ŠmiceraĽuboša Micheľa.

TIP: Futbalový agent otvorene: Doteraz boli slovenské štadióny čistá džungľa

Zatiaľ čo Vladimír Šmicer v roku 2005 v službách Liverpoolu FC „ušatú“ trofej vyhral, Ľuboš Micheľ rozhodoval niekoľko zápasov Ligy majstrov vrátane finále v roku 2008. Po rozhovoroch bude nasledovať fotenie pri pohári a autogramiáda. Na pódium zavíta aj Ivan Kozák. Bývalý futbalový obranca bol kapitánom 1. slovenského týmu, ktorý sa zúčastnil základnej skupiny Ligy majstrov.

Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko
Prestížny pohár Ligy majstrov UEFA zavíta na Slovensko

V piatok 20. apríla bude trofej v Auparku opäť vystavená, a to od 10:00 hod. V rámci sprievodného programu vystúpi poobede populárny športový komentátor a novinár Marcel Merčiak, ktorá je vo svete športu známy ako „chodiaca encyklopédia“. Neskôr sa na pódium postaví bývalý slovenský futbalista Ľubomír Moravčík, ktorý bol v rokoch 1992 a 2001 vyhlásený za najlepšieho česko-slovenského, respektíve slovenského futbalistu.

 

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať