Produkt K2 AntiAge od slovenskej Kompavy získal ocenenie Zlatá Incheba

0
- Reklama -

Bratislava – Prestížne ocenenie Zlatá Incheba udeľované výnimočným produktom získal na 14. ročníku výstavy Incheba Expo Non Handicap výživový doplnok K2 Anti Age od Kompavy. Slovenský výrobca a distribútor biologicky čistých výživových doplnkov vsadil na kvalitu a originalitu a vyvinul produkt, ktorý svojim jedinečným zložením zvyšuje tvorbu bunkovej energie, vitalitu, mentálnu bystrosť, sexuálne zdravie a fyzický výkon.

„Je to naše v poradí už druhé zlato a máme z toho veľkú radosť. Našim primárnym cieľom je prinášať zákazníkom také produkty, ktoré pozitívne ovplyvnia ich zdravie, vitalitu a fyzický výkon. K2 Anti Age je unikátny produkt ktorý ocenia tak ženy, ako aj muži. Zastavuje starnutie, v noci napomáha k detoxikácii organizmu a cez deň je človek svieži, vitálnejší a necíti známky únavy. V dnešnej dobe si K2 Anti Age zaslúžia všetci aktívni ľudia,“ hovorí Želmíra Komorechová, majiteľka spoločnosti Kompava.

Na výstave Incheba Expo Non Handicap uviedla Kompava po prvýkrát aj svoju pruduktovú novinku – svetový produkt Serapeptázu. Ide o biologicky čistý produkt z prírody. Proteolytický BIO aktívny enzým, ktorý produkuje priadka morušová má blahodárny vplyv na ľudské zdravie a organizmus ako taký. Zmierňuje chronické zápalové ochorenia, opuchy, tlmí bolesť, rozpúšťa hlieny a urýchľuje hojenie športových poranení.

fullsizerender

O Kompave

Kompava je slovenská výrobca  v oblasti vývoja, výroby a distribúcie výživových doplnkov. Na slovenskom trhu je už 15 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravinových ingredientov. Základným princípom pri vývoji a výrobe výživových doplnkov je dosiahnuť spokojnosť  športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu ale aj širokej skupiny ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl. Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný s dôrazom na maximálnu efektivitu a vysokú funkčnosť pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu. Pre dosiahnutie 100% kvality produktov implementovala Kompava do výrobného procesu kontrolný systém HACCP. Je držiteľom certifikátu FSSC. Zároveň pre zvýšenie efektívneho a účinného riadenia vývoja a výroby spoločnosť Kompava vypracovala a zaviedla systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005.

- Reklama -