Provensalsko v Patinciach

Už aj Rimania vedeli

Patince sa síce nenachádzajú na juhu Francúzska, ale na juhu Slovenska, no ponúkajú neopakovateľné wellness zážitky. Minerálna voda priaznivo vplýva na pohybové ústrojenstvo a jeho choroby. Niet divu, že Wellness Hotel Patince patrí k najnavštevovanejším wellness hotelom na Slovensku. Blahodarné termálne pramene využívali na regeneráciu organizmu už starovekí Rimania. Dnes, v mieste vyvierania prameňa,  je situovaný wellness komplex, ponúkajúci pestrú ponuku wellness a spa služieb. Termálna voda nie je len liečivým zdrojom pre ľudí, ale aj domovom afrických sumcov, ktorý sa tu usídlili.

prameň-8044nNovembrový relax

Ak chcete zažiť pravý pôžitok a relax s nádychom Provensalska, prihláste sa na pobyt Novembrový relax s nádychom Provensalska v termíne od 13.11.2015 do 17.11.2015. Čaká na vás neobmedzený vstup do saunového sveta, najväčšieho krytého zážitkového bazénového sveta, fitness centra a vstup na wellness program relaxačnej školy. Provensalsky štýl pocítite najmä na špeciálnych procedúrach v spa centre. Nechajte sa zlákať na výlet po okolí, ktoré ponúka historické skvosty. Voľný vstup vám bude umožnený do proti tureckej pevnosti v meste Komárom, ktoré leží len pár kilometrov od hotela. Pre nadšencov cykloturistiky je tu novovybudovaná Podunajská časť Dunajskej cyklotrasy pozdĺž Dunaja z Komárna až do Štúrova vedúca v dĺžke 48 km.  Hotel zapožičiava bicykle, korčule a nordick walking palice.

Viac info nájdete na www.wellnesspatince.sk.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať