Red Bull Dance Your Style opäť roztancuje Bratislavu

Tretí septembrový víkend ovládne naše hlavné mesto tanečný súboj, v ktorom o víťazovi rozhodujú diváci. Na Slovensko sa po roku vracia Red Bull Dance Your Style. Kollárovo námestie 21. septembra 2019 roztancuje šestnástka najlepších slovenských street dancerov.

Red Bull Dance Your Style 2019

Funk aj pop, reggae aj rock, odležané klasiky aj známe hitovice. Bude to o nečakaných tónoch, na ktoré tanečníci vôbec nie sú pripravení. Red Bull Dance Your Style ponúka voľnosť a priestor na kreativitu  s trochou šoumenstva a úlohu poroty prenecháva v rukách davu. Už o pár týždňov sa môžete tejto zodpovednej funkcie zhostiť aj vy. Pomôžete vybrať víťaza druhého pokračovania tohto tanečného battlu na Slovensku, ktorý postúpi až na svetové finále. Viac ako 50 lokálnych zastávok v 30 krajinách vyvrcholí

12. októbra 2019 v Paríži, za účasti najlepších tanečníkov z celého sveta.

Red Bull Dance Your Style 2019
Dancer performs during the Red Bull Dance Your Style in Bratislava, Slovakia on September 8, 2018 // Matus Zetak / Red Bull Content Pool
Red Bull Dance Your Style 2019
Melania „Lady Mel“ Kasencakova performs at Red Bull Dance Your Style in Bratislava, Slovakia on September 8, 2018 // Lukas Wagneter / Red Bull Content Pool
Red Bull Dance Your Style 2019
Nikola „Nika“ Lehocka performs at Red Bull Dance Your Style in Bratislava, Slovakia on September 8, 2018 // Lukas Wagneter / Red Bull Content Pool

Príďte si na Kollárko vychutnať zmes štýlov – tanečných aj tých hudobných. Popping, locking, breaking v súbojoch jeden na jedného. Red Bull Dance Your Style bude opäť spontánny, plný výziev a s víťazom, o ktorom rozhodne ľud. Hlasovaním s červenými a modrými kartami ovplyvníte postup svojich favoritov do ďalších kôl, a určíte aj absolútneho kráľa či kráľovnú parketu. O srdcia a hlasy davu budú na druhom ročníku tanečného súboja pod holým nebom bojovať skúsení účastníci z minulého roka, ale aj nováčikovia v hre.

Pozrite si fotky a videá z roku 2018, aby ste vedeli, na čo sa môžete tešiť a pre viac info sledujte web redbull.sk/danceyourstyle a event na Facebooku.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať