Rýchly grahamový sendvič s lososom
Rýchly grahamový sendvič s lososom

Čas býva rýchly pomocník a v tomto prípade to platí dvojnásobne. Rýchly grahamový sendvič s lososom je tou správnou voľbou ako si to potvrdiť. Veľakrát sa ti stáva, že sa ponáhlaš ale nevieš čo rýchle a zároveň aj zdravé pripraviť? Pripravili sme pre teba rýchly recept, plný zdravých sacharidov a bielkovín, ktorý určite oceníš.

Výborne chutí, hodí sa či už na raňajky alebo rýchlu večeru a navyše je veľmi rýchly a hlavne zdravý. Ak nemáš všetky suroviny doma, kľudne môžeš aj experimentovať ale pozor mysli na heslo: zdravujem sa stravo!

Počet porcií: 1
Čas prípravy: 5 minút

Nutričné hodnoty na 1 sendvič: 334 kcall
Bielkoviny: 20,7g, Sacharidy: 23,3g, Tuky: 16,5g, Vláknina: 1,9g

Ingrediencie:

Grahamový sendvič  1ks
Údený losos 50g
Avokádo 1 plátok cca 15g
Mozzarella 1 plátok 25 g
Listový šalát 30g
Horčica s kôprom 1 čl

Rýchly grahamový sendvič s lososom
Rýchly grahamový sendvič s lososom

Postup:

Grahamový sendvič si rozdelíme na dve časti, vrchná časť a spodná časť. Záleží na tom aký typ sendviču si kúpiš, či už žemlu rozrežeš alebo kúpiš už priamo sendvič, ktorý je už predrezaný.

Na spodnú časť sendviču poukládame umyté listy šalátu. Tu tiež môžeš použiť rôzne typy šalátu, podľa toho čo ti najviac chutí.

Na šalát poukladáme plátky údeného lososa, ktoré potrieme kôprovou horčicou.

Na to uložíme plátok avokáda, plátok mozarelly, zakryjeme to opäť listom šalátu a celý sendvič zakryjeme vrchnou časťou.

Viac už netreba, už len hladný žalúdok.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.