Samuel „Pirát“ Krištofič: „Čaká sa na vyjadrenie môjho možného súpera na Oktagon 6.“

Samuel „Pirát“ Krištofič: „Čaká sa na vyjadrenie môjho možného súpera na Oktagon 6.“ Tak máme zhruba 3 týždne po turnaji Fight Nights Global 84 v bratislavskej Hant arene. Turnaj sám o sebe nebol ničím zaujímavý. Zápasy boli priemerné, niekedy až podpriemerné. Zo 4 Slovákov dokázali vyhrať 2 (Marek Mazúch a Tomáš Deák). O svoju neporaziteľnosť prišiel Jozef Wittner (8-1) a Samuel Krištofič (9-1).

Dnes sme si pripravili pre vás rozhovor z jedným zo Slovákov, ktorý odchádzal ako porazený, Samuel „Pirát“ Krištofič.

Tak zdravíme Piráta, prvú otázku by sme venovali hlavne tomu, či si si odniesol nejaké zranenia? Začal si už aj trénovať ?

Nazdar, zo zápasu som si našťastie neodniesol žiadne vážne zranenie. Nejaké zranenie ruky mám, ale ako som spomínal, nič vážne. Takže trénujem hneď po zápase, zápas bol v piatok a v pondelok som už trénoval. Nemôžem sa pripravovať síce komplexne, ale behávam. Či už do kopca alebo klasicky po rovine. V posilke sa snažím robiť silovú prípravu. Takže v podstate nič extra čo by ma vyradilo z hry na nejako dlhšie.

TIP: OKTAGON 5 očami Pala Nerudu

Zápas s Nodarom si si už prezeral? Našiel si niečo, čo by si urobil inak? Ty sám ako hodnotíš tento zápas?

Áno, tak zápas s Nodarom som si už pozeral. Po prezretí som videl veľa vecí, čo by som urobil inak. Keďže som prehral, tak som tam videl veľa chýb. Vnímal som sa taký nesvoj, už pred zápasom. Nerobil som to čo som chcel robiť. Nešiel som vôbec do kombinácií a do protiútokov. Veľká škoda, že som nevyužil moje dlhé ruky. Snažil som sa ísť tak moc na istotu a v konečnom dôsledku som vlastne nič nerobil.

Po tvojom zápase si zostal ešte na turnaji? Zostal si pozerať nejaký zápas ešte?

Áno, bol som do konca na turnaji. Ešte som sa sprchoval po zápase, potom som išiel za kamošmi a za frajerkou. Zápasy som nejako nesledoval. Videl som iba koniec posledného zápasu Tomáša a Sharamazana.

O tvojho posledného súpera, Nodara Kudukhasviliho vyjadril záujem Karlos Vémola, aký máš na to názor?

Karlosov záujem o Nodara som nejako nezachytil. Nemám na to žiadny názor. Nezaujíma ma to, vôbec. Nesledujem to vôbec. Je mi to jedno.

Aké sú tvoje najbližšie plány v MMA? Máš už naplánovaný nejaký turnaj, kde budeš zápasiť?

Ďalší zápas by som mal mať na ďalšom turnaji OKTAGON MMA, na Oktagon 6 v Košiciach. Moja úvodná predstava bola o súperovi bola taká, že vyzvem Jozefa Wittnera. Jozef sa však rozhodol pre kategóriu do 77 KG. Avšak jeden slovenský zápasník do 84 KG sa nachádza v rebríčku nadomnou. Tým zápasníkom je Roland Čambal so skóre 12-5-1. Čaká sa na súperovo potvrdenie. Ja s tým zápasom problém nemám. Tak uvidíme. Každopádne sa rozhodne o tom, kto je slovenská jednička vo váhe do 84 kg.

TIP: Attila Végh: „Určite zostanem pri organizácií OKTAGON MMA!“

Po dopísaní tohto rozhovoru so Samom prišla od českého zápasníka Miloša Petráška (10-3) výzva, kde si žiada o zápas s víťazom Oktagon výzvy 2. Miloš zápasí v kategórii do 93 Kg, ale pre tento zápas by vedel ísť do kategórie v ktorej zápasí aj sám Pirát, 84Kg.

Milošov príspevok:

‼️Pirát vs Meloun❓-už jsem říkal, že pro zápas, který by zajímal lidi a s dostatečnou motivací od OKTAGON MMA 🏆jsem schopný vyshazovat do -84. Co říkáte na tenhle zapas?😎 Rozdá si to pirát s novým šerifem organizace? 🤷🏼‍♂️ Jestli stojíš o zapas s Karlosem Vemolou, tak porazit mě by ti nemělo dělat problém.Video napoví, kdo jak je nebezpečný😁😁 (nohate)

Posted by Miloš Petrášek MMA Fighter on 25. marec 2018

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať. Pirát svoju odpoveď vyšperkoval taktiež smiešnou animáciou z rozprávky. Vyjadril sa však aj ku samotnému zápasu a o predstave kde by sa mohol uskutočniť a hlavne kedy.

Pirátová odpoveď: 

Vyzva do kosic. 26. Maj, Oktagon 6, Steel Arena! Ide o nasu fightersku povinnost voci ludom sa stretnut a pobit o Slovensku jednicku!!! 😊 #mma #mmafighters #vyzva #staytrue #oktagonmma #slovakia #slovakiaboy #motivation #tattoos #tattoo #no1 @goldenlife_senec @oktagonmma @pavolneruda @ondrejnovotny @chaos_inkwizytor @extremehobbyshop.cz

Posted by Samuel "Pirát" Krištofič – fans page on 23. marec 2018

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

3 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať