športová podprsenka Reebok PureMove Bra

Na prvý pohľad tak banálna, a pritom dôležitá súčasť oblečenia, ktorá dokáže odradiť od akejkoľvek športovej aktivity je športová podprsenka. Jej nesprávny výber má za následok to, že počas cvičenia prsia bolia, pretože veľkosť a tvar pŕs pri pohybe vyvíja tlak na hrudník  a spôsobuje nepríjemné pnutie.

Základné rozdelenie športových podprseniek (mid, high a low support) sa za posledných 50 rokov neposunulo ani u jednej zo športových značiek. Až doteraz, a to vďaka Reebok PureMove Bra.

športová podprsenka Reebok PureMove Bra

Značka Reebok sa zamerala na základnú, a pritom najdôležitejšiu zložku športového outfitu, ktorá má funkciu druhej kože. Jej špeciálna technológia, ktorú využíva aj NASA pri svojich kombinézach, sa v maximálnej miere prispôsobuje siluetám tela, ktoré dokonale kopíruje.

“1 z 5 žien necvičí, lebo nevie nájsť tú správnu”

Vďaka perfektne navrhnutému tvaru a kontúram sa prispôsobí každému pohybu. Reebok MoveBra zabezpečí, že sa ženy nemusia báť vyjadriť svoju osobnosť pri cvičení, či už pôjde o náročnejšiu formu tréningu, ktoré vyžadujú rýchly pohyb, alebo aj pri pokojnejšom strečingu, či joge.

Novú etapu v cvičení a fitness vyjadruje značka Reebok celosvetovo používaným hashtagom #redefiningsupport, ktorý vyjadruje podporu ženám v športe a v živote.

Revolúcia medzi športovými podprsenkami bola predstavená na evente v  Paríž i, ktorý sa niesol v znamení podpory žien a ich sily. Za Slovensko boli pozvané ambasádorky značky Ivana Gáborík a Táňa Žideková. „Bol to silný zážitok vyskúšať si medzi prvými novú PureMove Bra, a dokonca si v nej priamo v Paríži zatrénovať. Spolu s Ivkou sme mali možnosť zoznámiť sa s ďalšími ambasádorkami, ktoré zdieľali s nami svoje životné príbehy“, spomína Táňa Žideková.

športová podprsenka Reebok PureMove Bra

Podprsenka je v predaji na www.reebok.sk a v bratislavskej predajni Stripes v OC Polus v cene 59,95 eur.

 

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.