Už štvrtý rok po sebe sa bude na Zlatých pieskoch skutočne makať. Na „Wejkoch“ je totiž to najlepšie miesto na takúto súťaž, pretože ponúka jazero, pomerne dlhú trať na beh, a taktiež veľkú Crossfitovú konštrukciu. Tí, ktorí sa prídu len pozrieť alebo povzbudzovať súťažiacich, majú možnosť okúpať sa, oddýchnuť si pri hudbe, skvelých drinkoch a dobrom jedle.

Čo všetko budú musieť zvládnuť súťažiaci tento rok, vraj zostane do poslednej chvíle tajomstvom. Prezradia nám to organizátori – tréneri obľúbeného gymu Crossfit Bratislava, až deň pred súťažou. Odtajnili len toľko, že nastane zmena oproti minulým rokom, a sľubujú, že určite sa máme na čo tešiť. Pre zaujímavosť, človek, ktorý stojí za tréningovými programami v CrossFit Bratislava je Jindro Tovaryš, ktorý spolu s ostatnými trénermi vymýšľal workouty aj na tento ALL IN. Takže okrem Jindra tu budete môcť stretnúť aj Dominika Hopjaka, Erika Tótha, Daniela Miladinoviča a Rada Ivana. Jindro, tak ako každý rok, vezme do ruky mikrofón a bude komentovať celý event, na čo sa nejeden CrossFiter teší.

Registrácia pre všetkých, ktorí sa chcú prihlásiť je možná na email crossfitbratislava@gmail.com, predmet emailu: registrácia ALL IN.

„Netreba sa kvalifikovať, chceme nechať dvere otvorené všetkým záujemcom. Registračný poplatok je 15 eur, treba ho uhradiť na mieste pri check ine. Zaregistrovať sa treba do 24. augusta 2017. Registrácie po deadline bohužiaľ nebudeme brať do úvahy. Okrem registrácie v rámci check inu dostanete goodie pack od našich partnerov,“ sľubujú organizátori súťaže.

Píš si do diára, posledný augustový víkend sa vidíme na Wakelakeu :).