Stále s chuťou! Rady a recepty pre zdravý a dlhý život

Marcela Floriánková

Kniha nie je zbierkou príkazov a zákazov, práve naopak, inšpiruje, motivuje a podnecuje každého k zamysleniu nad vlastným spôsobom života. Zaujíma vás, aký životný štýl a ktoré jedlá prispievajú k dlhému a zdravému životu? Chcete sa udržať v dobrej kondícii aj v pokročilejšom veku? Kniha vám poradí ako na to! Spôsob života a stravovanie majú na dĺžku ľudského života veľký vplyv. Dôležité je porozumieť tomu, čo naše telo potrebuje. Publikácia vám prináša jednoduchým a prehľadným spôsobom rady, tipy a recepty, ako prispôsobiť svoj životný štýl, aby prospieval zdraviu a zároveň prinášal radosť aj v zrelom veku. Dozviete sa o vplyve výživy na zdravie seniorov a odporúčané zmeny v jedálnom lístku. Prečítate si o stravovaní pri najčastejších ochoreniach a ako správne vyberať doplnky stravy. Starajte sa o seba a o svoje zdravie. Žite s chuťou a naplno!

Vydavateľstvo Fragment, s. r. o.
Kominárska 2, 4, 831 04 Bratislava 3, tel.: 00421 2 502 34 583, 
web: www.fragment.sk
Cena: 8,49 €

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.
Predchádzajúci článok
Ďalší článok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať