Stavte na istotu s novými antiperspirantmi od Fa

 

Pocit sviežosti po celý deň s Fa FRESH & Dry

Zabrániť poteniu bez vysušovania pokožky, príjemná vôňa a žiaden telesný pach – tieto atribúty by mal poFa FRESH & Dry zeleny caj roll-ondľa spotrebiteľov spĺňať ideálny antiperspirant. Značka Fa túto výzvu prijala a vytvorila novýFa FRESH & Dry lotosovy kvet roll-on rad antiperspirantov Fa FRESH & Dry. Nové antiperspiranty Fa FRESH & Dry s vôňami zeleného čaju a lotosového kvetu s antibakteriálnymi vlastnosťami zabraňujú tvorbe telesného pachu a ochránia telo až 48
hodín, a to hneď dvomi spôsobmi: antibakteriálna zložka. Fa FRESH & Dry eliminuje rozširovanie baktérie spôsobujúcej zápach a zabráni tak pachu predtým, ako sa rozšíri po celej pokožke. Špeciálne molekuly sa postarajú o príjemnú vôňu a pocit sviežosti.

Fa FRESH & Dry prichádza v dvoch vôňach – zelený čaj a lotosový kvet. Zelený čaj je inšpirovaný čerstvo pripraveným čínskym čajom a jeho nádhernou arómou. Lotosový kvet pochádza z Ázie a stal sa symbolom čistoty vďaka svojej hodvábnej štruktúre a ľahkej vôni.

Extrémna ochrana s Fa Men Xtreme Heat Control

Fa Men Xtreme Heat Control roll-on Fa Men Xtreme Heat Control stickTelo si reguluje teplotu potením. Na tom by nebolo nič zlé, ak by výsledkom nebolo nepríjemne mokré podpazušie. Zodpovedný je za to náš nervový systém – informácia sa prenáša z mozgu prostredníctvom nervových buniek až do potných žliaz. Počas športu či vypätých situácií produkuje telo stresové hormóny, ktoré stimulujú nervy a zvyšujú tým mieru potenia. A práve extrémne situácie mužov odjakživa fascinujú– v práci, v športe aj v prírode. Náročným situáciám teraz môžu čeliť bez obáv – s novými antiperspirantmi Fa Men Xtreme Heat Control. Sú to vôbec prvé antiperspiranty Fa, ktoré poskytujú ochranu v extrémnych teplotných podmienkach spôsobených športom, stresom, či teplom.

Značka Fa reaguje na požiadavky spotrebiteľov, ktorí požadujú od svojho antiperspirantu spoľahlivú ochranu aj tých najnáročnejších podmienkach. Fa Men Xtreme Heat Control poskytuje ešte lepšiu ochranu ako bežné antiperspiranty. Špeciálna technológia zabráni poteniu pri teplotách až do 50 ° C. Účinnosť antiperspirantov Fa Men Xtreme Heat Control proti potu aj zápachu je klinicky preukázaná.

Novinky Fa FRESH & Dry a Fa Men Xtreme Heat Control nájdete už teraz vo vašich obchodoch, dostupné ako deosprej, roll-on alebo stick.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať