Súťaž 15-tisícová strela s prvými dvoma víťazmi

Bratislava 17. októbra - Prvý trafil v kopačkách, druhý v bagančiach. Dvaja futbaloví fanúšikovia vyhrali cez víkend finančnú prémiu v súťaži "15-tisícová strela", ktorú organizuje Únia ligových klubov (ÚLK) v spolupráci s U! Sports Slovakia a stávkovou kanceláriou Fortuna SK, a.s. v prestávkach fortunaligových stretnutí.

0
344

Vyšlo to až na dvanásty pokus, keďže v predchádzajúcich dueloch viackrát chýbalo iba málo, aby návštevníci zápasu FL a tipujúci stávkovej kancelárie so zaregistrovaným tiketom získali výhru 15.000 eur.

Prechádzajúcich 165 pokusov (11 zápasov, na každom štadióne traja súťažiaci, každý mal 5 pokusov) bolo neúspešných. Až prišiel duel 12. kola Fortuna ligy medzi Dunajskou Stredou a Žilinou. Prvý súťažiaci netrafil, po ňom si lopty na hranicu šestnástky postavil Csaba Hideghéthy zo Šamorína. Prvé dve jeho strely cieľ nenašli, no do tretice do koša zaveseného na brvne trafil. “Tiket na fortunaligový zápas DAC – Žilina som podal v sobotu doobeda a vzápätí som ho zaregistroval do súťaže. Pre istotu som si zobral so sebou aj moje oranžové kopačky. Keď ma vyžrebovali, skočil som pre ne do auta. Som veľmi šťastný, je fantastické, že sa mi podarilo vyhrať,” tešil sa. Ako tretí išiel kopať László Alex Pethő z Hornej Potône. Ten trafil hneď na prvý pokus. “Podarilo sa mi to v bagančiach. Pred odchodom na duel v Senci som povedal rodičom, že ak netrafím, zavesím kopačky na klinec. Som rád, že môžem pokračovať v kariére,” smial sa aktívny hráč Hornej Potône, ktorý pôsobí v šiestej lige.

Súťaž pokračuj najbližšie v sobotu 22. októbra v 13. kole FL v prestávke Zápasu mesiaca MFK Ružomberok – MŠK Žilina.