VÝSLEDKY – Súťaž o mesačný pitný režim pramenitej vody Lucka pre 5 z Vás

Prehupli sme sa do druhej polovice leta a opäť súťažíme o pitný režim na jeden celý mesiac. Tentokrát s pramenitou vodou Lucka.

0
- Reklama -

V srdci Európy, v krajine s najväčším počtom minerálnych prameňov, ukrývajú vápencovo-dolomitické útroby pohoria Považský Inovec skutočný poklad: prameň Lucka. Nedotknutý horský raj, ktorý príroda budovala milióny rokov, chráni jeho anjelskú čistotu, ojedinelú výdatnosť a unikátne zloženie. Pramenitá voda Lucka svojím výnimočným zložením, nízkym obsahom sodíka, optimálnym množstvom vápnika a horčíka, ale hlavne vďaka svojej nízkej mineralizácii (celkové rozpustené látky len 338 mg/l) ponúka to najzdravšie riešenie pitného režimu dojčiat, detí, dospelých i seniorov.

 


SÚŤAŽNÁ OTÁZKA

Prameň Lucka je dokonale chránený pred vonkajšími vplyvmi a vďaka svojej mikrobiologickej čistote už nevyžaduje žiadne úpravy. 

Z akej hĺbky vyviera pramenitá voda Lucka? 

 

a) 150 metrov

b) 200 metrov

c) 250 metrov

 

Odpovede a ďalšie informácie o pramenitej vode Lucka nájdete na stránke www.lucka.sk.


 

Na vaše správne odpovede (aj s vašimi kontaktnými údajmi) sa tešíme na adrese sutaz@sportjezivot.sk – posielať ich môžete do nedele 30.08.2015 do 23:59 hod.

Zo všetkých správnych odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov, ktorí získajú od nás mesačný pitný režim – 30 fliaš pramenitej vody Lucka (objem jednej fľaše 1,5 l)

Výhercov budeme žrebovať 31.08.2015 a v tento deň aj zverejníme mená výhercov na našej webovej stránke.

Výhercov budeme po ukončení súťaže kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.


 

Výhercami súťaže sa stávajú:

  • Alexandra Perdochová
  • Barbora Králová
  • Irena Rucková
  • Michaela Astalošová
  • Alena Dubnická

 

Výhercom srdečne gratulujeme !

- Reklama -