Tenisky, ktoré sadnú, lebo obalia tvoju nohu vzduchom. Model Reebok ZPUMP FUSION 2.5

Na rozdiel od tradičnej bežeckej obuvi, ktorú obvykle tvorí až 40 samostatných dielov, je model Reebok ZPUMP Fusion 2.5 postavený z troch kľúčových častí, čím sa eliminovali všetky komponenty, ktoré by bránili nohe v pohybe. Medzi tieto kľúčové prvky patria:

running_zpumpfusion2-5_kv_vert_dg_lores

1. Technológia Pump – Revolučná vzduchová bublina je ľahká a prispôsobiteľná. Napumpuje sa a pevne priľne k akémukoľvek typu a tvaru chodidla.

2. Konštrukcia PowerFrame – Nový PowerFrame, unikátny pre model ZPUMP Fusion 2.5 zaručuje, že vzduchom naplnená komora pevne prilieha k nohe a uzamkne ju na mieste bez ohľadu na tvar chodidla.

3. Uhlíková pena – Medzipodrážka z uhlíkovej peny je mäkká a skvele pruží.

Po stlačení aktivátora Pump na päte modelu ZPUMP Fusion 2.5 sa vzduch dostane cez kanáliky do vzduchovej komory, tá sa naplní okolo zvršku a päty tak, že priľne ku každému tvaru chodidla. Niektorým ľuďom postačia tri napumpovania, iní môžu potrebovať až desať stlačení. Vzduch sa vypúšťa jednoduchým použitím uvoľňovacieho kanálika.

“Väčšina modelov obuvi je vyrobených podľa štandardného tvaru nohy – štandardný tvar nohy však neexistuje. Vďaka technológii Pump získavate obuv, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu chodidlu, a je ideálna pre beh v rôznych podmienkach. My v spoločnosti Reebok sa neustále snažíme vyvíjať bežeckú obuv tak, aby sme zlepšili zážitok zákazníka. ZPUMP je skvelým modelom pre rôzne typy bežcov a hodí sa do rozličných terénov,” vysvetľuje Scott Daley, generálny manažér kategórie beh pre značku Reebok.

Model ZPUMP Fusion 2.5 bude dostupný v predajni Stripes (OC Polus) a v predajniach A3 SPORT Avion Bratislava, Eurovea Bratislava, Bory Bratislava, Dubeň Žilina, City Arena Trnava, Optima Košice a na www.reebok.com.

O Reebok

running_zpumpfusion2-5_kv_vert_m_loresReebok International Ltd., so sídlom v meste Canton, MA, USA, je svetovým lídrom v oblasti dizajnu, marketingu a distribúcii fitness a lifestylovej obuvi, oblečenia a výbavy. Reebok, pôvodom americká, svetová značka s bohatou fitness históriou je priekopníkom v odvetví športových potrieb. Reebok vyvíja produkty, technológie a programy, ktoré umožňujú pohyb a oddane sprevádza ľudí na ceste za naplnením ich potenciálu. Reebok sa s fitness zákazníkmi spája všade a bez ohľadu na to, akým spôsobom sa udržiavajú v kondícii – či je to tréning, beh, chôdza, tanec, joga alebo aerobik. Reebok Classics ťaží z fitness dedičstva značky a jej hrdý pôvod prenáša na lifestylový trh. Ako člen spoločnosti adidas Group, Reebok pôsobí vo viacerých oblastiach ako značka Reebok, Reebok-CCM Hockey a Sports Licenced Division. Reebok je exkluzívnym dodávateľom oblečenia pre CrossFit a CrossFit Games a je oficiálnym, hlavným sponzorom podujatí Reebok Spartan Race. Zároveň je exkluzívnym celosvetovým dodávateľom oblečenia pre UFC a Les Mills. Pre viac informácií navštívte Reebok na www.reebok.com, pozrite si novinky na http://news.reebok.com/, alebo zistite viac na http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; and http://youtube.com/reebok.

Vladimír Minda
Vladimír Minda
Ahojte, volám sa Vlado (44), som tréner kickboxu, vášnivý športovec, milujúci otec, poslušný manžel, dobrý syn, rázny riaditeľ, vášnivý fanúšik a verný kamarát. Pre každého niekto iný, ale v prvom rade pozitívne mysliaci človiečik, ktorý sa snaží motivovať okolie k pohybu a športu. Pretože život je šport a šport je môj život.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ostaň v kontakte

Sleduj najlepšie cesty chudnutia, príbehy o úspechu a inšpiratívne rozhovory s najlepšími trénermi a špecialistami v odbore. Začnite meniť svoj život už dnes!

spot_img

Najčítanejšie

Odoberaj najnovšie články emailom

Máš záujem pravidelne sledovať a čítať naše články? Prihlás sa do newslateru a raz za 2 týždne ti pošleme sumár článkov z nášho športového blogu.

.

Mohlo by ťa zaujímať