KK68 Halle - Švajčiarsky tenista Roger Federer drží pohár po víťazstve 7:6, 7:6 nad Kolumbijčanom Alejandrom Fallom vo finále turnaja ATP v nemeckom Halle 15. júna 2014. FOTO TASR/AP

 

img_304584_mainFederer nestratil ani napriek svojim neuveriteľným úspechom skromnosť a zmysel pre to podstatné. Medzinárodná megahviezda a vyslanec UNICEF sa s veľkou angažovanosťou a pocitom zodpovednosti zasadzuje v prospech sociálne zaostalých. Nadácia Rogera Federera, ktorú založil, podporuje deti v núdzi v Afrike najmä v oblasti ich vzdelávania a mládežnícky šport. Táto kniha je aktualizáciou a rozšíreným druhým slovenským vydaním pôvodného Federerovho životopisu Tenisový génius. Je to sympatická biografia o výnimočnom človeku a najlepšom tenistovi sveta s mnohými fotografiami. Príbeh, chronologický vzostup talentovaného tínedžera až k postave elegantného tenisového suveréna, vyrozprával športový novinár René Stauffer, jeden z najlepších znalcov Rogera Federera.
Timy Partners
Pražská 5, 811 04 Bratislava
cena: 13,24€

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.