Tipsport liga spustila nový web k All Star Cupu 2018

Nový webový portál k dlho očakávanému podujatiu All Star Cup 2018 je oddnes dostupný pre všetkých fanúšikov hokeja a Tipsport ligy.

0
Na snímke zľava Miss Slovensko 2015 Lujza Straková , prvá vicemiss 2016 Michaela Meňkyová a generálny riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner počas tlačovej konferencie k nadchádzajúcemu All Star víkendu 2018 v Bratislave 28. novembra 2017. Na All Star Cupe na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, ktorý sa uskutoční 17. februára 2018 v Bratislave, sa predstavia aj výbery českej extraligy, nemeckej DEL a rakúskej EBEL. FOTO TASR – Dano Veselský
- Reklama -

Hokejoví nadšenci nájdu na webe www.allstarcup2018.com podrobný program podujatia a sprievodných aktivít, informácie o Fan Zóne a k dispozícii je tu aj sekcia  pre médiá. Najväčšia All Star hokejová exhibícia v Európe sa uskutoční už 17. februára v Bratislave na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Po dvoch vydarených All Star akciách na Slovensku bude tohoročný All Star Cup 2018 o niečo originálnejší. Jeho súčasťou sú tri ďalšie hokejové tímy z Českej Tipsport extraligy, Nemeckej DEL Ligy a Rakúskej Erste Eishockey Ligy. Kľúčovú úlohu v slovenskom tíme zohrá generálny manažér Peter Bondra, ktorý je zodpovedný za vytvorenie tímu schopného obstáť v tejto medzinárodnej konkurencii.

All Star Cup 2018 budú sprevádzať celodenné aktivity vo Fan Zóne pred štadiónom Ondreja Nepelu v Bratislave. O 14.00 hod. vystúpi skupina Gladiátor a následne aj King Shaolin. O 18.00 hod. bude fanúšikov zabávať skupina Vidiek. Tí, ktorí sa nedostanú priamo na štadión, budú môcť sledovať celý zápas na troch veľkoplošných obrazovkách.

Program All Star Cup 2018 začne už o 13.00 hod. Okrem koncertov slovenských kapiel organizátori sľubujú množstvo sprievodných podujatí, súťaže a atrakcie pre deti a mládež.

Všetky informácie o sprievodných aktivitách, programe a partneroch All Star Cupu 2018 sú oddnes dostupné na www.allstarcup2018.com

Vstupenky sú pre fanúšikov k dispozícii v sieti predpredaj.sk v cenovom rozpätí od 15 do 30 eur.

- Reklama -